Аналоги Вітоніка (Vitonika) Шкіра, волосся і нігті капсули №30

Код товару
506993
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Vitonika ШКІРА, ВОЛОССЯ, НІГТІ у капсулах №30

ШКІРА, ВОЛОССЯ, НІГТІ є дієтичною добавкою, що містить унікальну композицію вітамінів, мінеральних сполук і біологічно-активних речовин, які поліпшують стан волосся, нігтьових пластин і запобігають передчасному старінню шкіри.

Аскорбінова кислота (вітамін С) допомагає організму синтезувати білок колаген, який є основою м'язів, кісток, хрящів, судин, шкіри і всіх тканин організму.

Мітилсульфонилметан (МСМ) є джерелом сірки, завдяки чому гальмує процеси старіння, покращує стан волосся, нігтів, сприяє утворенню колагену. МСМ підсилює властивості кератину, поповнюючи запас необхідних амінокислот. Підтримує здоров'я суглобів і опорно-рухового апарату в цілому, уповільнює вікові зміни. Вітаміни та мікроелементи у складі продукту забезпечують антиоксидантний захист організму, є складовими багатьох ферментів, які беруть активну участь у формуванні сполучної тканини. Зміцнюють нігті, сприяють зростанню і гальмують випадіння волосся, нормалізують обмін речовин, що сприяє оздоровленню шкіри. Комплекс екстрактів цього продукту тонізує та зміцнює шкіру, заспокоює шкіру, схильну до подразнень і запалень, сприяє швидкому росту волосся, відновлює його структуру, видаляє лупу, зміцнює ламкі нігті. Завдяки цьому шкіра набуває здорового вигляду, клітини шкіри отримують захист від вільних радикалів і відбувається профілактика старіння.

Рекомендації щодо застосування: Приймати по 1-2 капсули на добу під час їжі. Застереження:

Вагітність та грудне вигодовування, індивідуальна непереносимість компонентів. Лише для дорослих. Перед прийомом дієтичної добавки консультуйтеся з лікарем.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!