Візінорм капсули №60, Нутримед

Код товару
544922
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Первинна упаковка
блістер
Кількість в упаковці
60
Умови відпуску
Без рецепта
Температура зберігання
до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.

ВІЗІНОРМ®

НОВИЙ РІВЕНЬ ПІКЛУВАННЯ ПРО ВАШ ЗІР

Інструкція до застосування препарату Візінорм®

СКЛАД: 1 капсула містить: активні інгредієнти: вітамін С (аскорбінова кислота) – 100 mg (мг), кроцин – 15 mg (мг), вітамін Е – 15 mg (мг), лютеїн – 10 mg (мг), цинк – 8 mg (мг), в перерахунку з цинку гліцинат, мезо-зеаксантин – 5 mg (мг), астаксантин – 3 mg (мг), зеаксантин – 2 mg (мг), мідь – 1 mg (мг), в перерахунку з міді сульфат, вітамін D – 25 μg (мкг) [1000 МО], селен – 20 μg (мкг), в перерахунку з натрію селеніт;

допоміжні речовини: наповнювачі: мальтодекстрин, мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, діоксид кремнію (орісіл); оболонка капсули: желатин.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ: ВІЗІНОРМ® рекомендований як додаткове джерело природних антиоксидантів, макулярних пігментів (каротино­їдів), вітамінів та мікроелементів для нормалізації зорових функцій. ВІЗІНОРМ® містить у своєму складі нутрієнти, необхідні для фізіологічного збереження зору, для захисту очей від окисного стресу та покращення стану судин сітківки. ВІЗІНОРМ® допомагає компенсувати дефіцит поживних речовин та мікроеле­ментів, викликаний віковими змінами, збільшенням зорового навантаження, стресом або незбалансованим харчуванням.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА РЕКОМЕНДОВАНА КІЛЬКІСТЬ ДЛЯ ЩОДЕН­НОГО СПОЖИВАННЯ: вживати дорослим по 1 капсулі на добу, після прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

РЕКОМЕНДОВАНИЙ КУРС ПРИЙОМУ: 1-3 місяців. За необхідності курс можна повторити.

Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: період вагітності та годування груддю, індивідуальна несприйнятливість компонентів.

ФОРМА ВИПУСКУ: капсули з масою вмісту 420 мг (mg) ± 7,5 %.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

ДАТА ВИГОТОВЛЕННЯ: дату виготовлення вказано на упаковці.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці з дати виготовлення.

НОМЕР ПАРТІЇ ВИРОБНИЦТВА: вказано на упаковці.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

Кроцин – каротиноїд, який отримують із подрібнених рильців квіток крокуса (шафран) та гарденії. Кроцин основний активний компонент шафрану, володіє антиоксидантною та нейропротекторною дією. Має потужні цілющі власти­вості, завдяки яким його застосовують як антиоксидантний, протизапальний, загальнозміцнюючий засіб.

Кроцин – у своєму складі містить природні антиоксиданти, які зменшують вира­женість оксидативного стресу, нормалізують метаболічні процеси, зміцнюють стінки кровоносних судин ока, посилюють дифузію кисню, покращують очний кровотік, надають омолоджуючий ефект на клітини органів зору, в окремих випадках здатні попередити неминучий процес втрати зору у літньому віці.

Кроцин покращує чутливість сітківки до мерехтіння, що свідчить про поси­лення захисту сітківки від світла. Попереджує розвиток катаракти, глаукоми, дегенерації жовтої плями очей, ішемічної та діабетичної ретинопатії, вікової макулярної дегенерації (ВМД).

Астаксантин – каротиноїд, потужний природний антиоксидант, який отримують з мікроводорості Haematococcus pluvialis. Астаксантин долає ГЕБ (гематоенцефалічний бар’єр), проникає в сітківку ока, сприяє відновленню зору, допомагає у корекції функції зору таких захворюваннях, як діабетична ретинопатія, глаукома, катаракта, дегенерація жовтої плями очей. Захищає центральну нервову систему, очі та мозок від процесів окисного стресу та мікрозапалення.

Астаксантин є одним з небагатьох каротиноїдів, що здатен нейтралізувати синглетний кисень та вільні радикали. Астаксантин за рахунок своїх власти­востей запобігає виникненню та прогресування вікових захворювань таких як деменція, атеросклеротичні ураження судин та ін. Завдяки протизапальному ефекту, астаксантин здатен знизити навантаження на очі при тривалій роботі за комп’ютером, а також поліпшити гостроту та якість зору. Астаксантин посилює дію вітамінів С та Е.

Мезо-зеаксантин, лютеїн і зеаксантин – три стереоізомери каротиноїдів, які утворюють макулярний пігмент, містяться в епіцентрі, периферичній, середній макулі відповідно. Макулярні пігменти відповідають за функції цен­трального зору, захищають очі від променів синього спектру сонячного світла та окислювального стресу, покращують гостроту зору. Здатність макулярних пігментів затримувати синє світло та їх потужні антиоксидантні властивості можуть попередити розвиток вікової макулярної дегенерації (ВМД).

Вітамін Е – жиророзчинний вітамін завдяки антиоксидантним властивостям захищає очі від пошкодження вільними радикалами, сприяє сповільненню процесів старіння в тканинах ока.

Вітамін D – жиророзчинний вітамін, антиоксидант, що знижує ризик захво­рювання макулярної дегенерації, яка характеризується погіршенням зору та є однією з причин сліпоти.

Вітамін C – антиоксидант, який відповідає за кровопостачання очей та забез­печує додатковий захист від ультрафіолетового випромінювання та окисного стресу, зміцнює капіляри сітківки.

Цинк і мідь – мікроелементи, компоненти численних ферментів та їх актива­тори, попереджують утворення вільних радикалів. Найбільш висока концен­трація цинку міститься в фоторецепторах сітківки – паличках, вони беруть участь в переносі ретинолу, в синаптичній передачі нервових імпульсів в сітківці та підтримують стабільність мембран в фоторецепторах.

Селен – мікроелемент з потужними антиоксидантними властивостями, попе­реджує перекисне окислення клітинних мембран очей, уповільнює вікову деградацію сітківки. При дефіциті селену порушується стабільність мембран і метаболізм.

Додаткову інформацію можна отримати по телефону:

(044) 454-0-100 або на сайті www.nutrimed.ua

Виробник: ТОВ НУТРІМЕД

Центральний офіс:

вул. Предславинська 43/2, м. Київ, 03150 Україна

+380 44 454 01 01 ▪ [email protected]

Без ГМО

Не є лікарським засобом

ТУ У 10.8-30112347-020:2020

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!