Індивідуальне замовлення

З 2001 року розвивається аптечна мережа нового покоління "Бажаємо здоров'я". "Бажаємо здоров'я" мережа аптек, що пропонує своїм покупцям поєднання оптимальної ціни, високого рівня сервісу та широкого асортименту товарів для всієї родини. Переваги мережі аптек "Бажаємо здоров'я": Гарантія якості. Ми працюємо з найбільшими і перевіреними часом постачальниками в Україні. Всі ліки купуються у офіційних дистриб'юторів.

Компанія забезпечує максимально суворий контроль за якістю пропонованої продукції, що дозволяє захистити наших клієнтів від фальсифікованої продукції в аптеках мережі. Нас регулярно перевіряє Державна служба України з лікарських засобів.

Індивідуальне замовленняКомпанія дорожить довірою клієнтів. Ціна дійсно дешевше. "Бажаємо здоров'я", як одна з великих аптечних мереж в Україні, що здійснює великі обсяги закупівель, має вигідні умови і закупівельні ціни від усіх постачальників. Це дозволяє компанії утримувати досить низькі ціни у всій аптечній мережі. Широкий асортимент ліків і товарів супутньої групи. Відмінною рисою мережі "Бажаємо здоров'я" є максимально широкий асортимент кожної з аптек і найбільш пристосований під потребу клієнта того району, де вона знаходиться. У покупців є можливість замовлення в аптеці "Бажаємо здоров'я" рідкісних препаратів, яких немає в постійному асортименті. Головна умова - це наявність реєстрації даного препарату на території України.

Якщо у Вас виникло питання: «Де купити ліки?» Для зручного одержання покупцями інформації була створена всеукраїнська аптечна довідкова служба 0 800 500 512. Зателефонувавши за вказаним телефоном, Ви можете отримати інформацію про наявність та ціну ліків у наших аптеках (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні). Також Ви можете скористатися пошуком ліків на сайті мережі "Бажаємо здоров'я".

Він створений настільки зручно, що навіть якщо Ви не пам'ятаєте повного найменування лікарського препарату або виробника, Ви все одно знайдете потрібні ліки по контекстному пошуку. Пошукова система сайту дозволяє вибрати найближчу до Вас аптеку, де Ви зможете придбати ліки. Високий професіоналізм співробітників. В аптечній мережі "Бажаємо здоров'я" впроваджені єдині корпоративні стандарти для співробітників, які забезпечують високу якість обслуговування клієнтів. Особлива увага приділяється професіоналізму фармацевтів, підвищенню кваліфікації та підтримання актуальності знань працівників. Кожен співробітник - це кваліфікований спеціаліст, який виявляє уважність і доброзичливість, персональний підхід і турботу до кожного відвідувача аптеки. Приходьте і переконайтеся. Ми завжди раді Вам допомогти.