Ліки від кашлю, які дозволені вагітним

Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Хеель
Loading ...

Кашель є реакцією організму на подразник або інфекцію у дихальних шляхах. У період вагітності, особливо у перший та третій триместри, імунітет жінки може бути слабшим, що призводить до збільшення ризику захворювання на кашель. Кашель у вагітних жінок може мати негативний вплив на вагітність та розвиток плоду.

Кашель може провокувати підвищення тонусу матки, порушення кровопостачання плоду та підвищення тиску, втому й знесилення.

Тож лікувати кашель необхідно. Проте ліки від кашлю для вагітних мають специфічний склад, що не шкодить плоду. Форми випуску різні. Популярний варіант — таблетки від кашлю для вагітних, що прості у вживанні.

Чому вагітним потрібно обережно обирати ліки від кашлю?

Важливо зазначити, що вагітність є чутливим періодом у житті жінки, коли будь-які зміни у здоров'ї можуть вплинути на розвиток майбутньої дитини. Основним критерієм для вибору ліків у вагітних є їхня безпека для мами і плода. Деякі активні речовини можуть мати негативний вплив на розвиток дитини, особливо у ранній стадії вагітності, коли утворюються важливі органи. Тому важливо звертатися до препаратів, які мають підтверджену безпеку вагітних жінок і не мають побічних ефектів, що можуть загрожувати здоров'ю майбутньої матері та дитини.

Найкращим варіантом є обрати ліки, які мають відповідні вказівки в офіційних інструкціях виробника, а також отримати консультацію від лікаря перед початком лікування. Лікар може оцінити всі ризики та користь від застосування препаратів і порадити найбезпечніший варіант для конкретного випадку. Пам’ятайте, що самолікування може шкодити здоров’ю.

Придбати такі препарати ви можете в мережі аптек «Бажаємо здоров’я».

Рекомендовані ліки від кашлю для вагітних

Ліки від сухого кашлю для вагітних частіше мають гомеопатичний або рослинний склад, оскільки ці складові вважаються безпечнішими для вживання під час вагітності. Гомеопатичні препарати часто базуються на розведеннях природних речовин, які мають властивості полегшити кашель без шкоди для майбутньої дитини. Рослинні препарати можуть включати екстракти трав і рослин, які мають відхаркуючі та заспокійливі властивості для дихальних шляхів.

Також під час вагітності можна застосовувати різні ліки від болю в горлі для вагітних у формі льодяників, спреїв тощо. Проте врахувати слід і те, що кашель може виникати не тільки через застуду. Причинами його можуть бути алергія, захворювання щитоподібної залози тощо.

Альтернативні методи лікування кашлю для вагітних

Аби полегшити симптоми кашлю, ви можете спробувати альтернативні методи. Вони ж можуть стати частиною комплексу лікування. Сюди входять:

  • зволоження повітря — це дасть змогу зменшити сухість у дихальних шляхах;
  • вживання рідини в достатній кількості, щоби зберегти гідратацію;
  • використання меду й лимону, щоби зменшити симптоми.

Перегляньте і свій раціон. У меню краще додати курячий бульйон, овочі, крупи й каші, бобові культури. Вони містять багато корисних речовин.

Побічні ефекти та протипоказання

Для отримання інформації про можливі побічні реакції, ретельно ознайомтеся з інструкцією до лікарського засобу. Не виключена можливість розвитку алергічної реакції на складові компоненти ліків, тому особливу увагу слід приділяти особам з підвищеною гіперчутливістю до цих речовин, що є протипоказанням для їх вживання.

Також важливо враховувати взаємодію кожного компонента. Не рекомендується одночасне використання інших засобів, що містять подібні активні речовини, для уникнення можливого передозування або збільшення побічних ефектів.

Необхідність консультації з лікарем

Щоби знизити ризики шкоди для жінки й плоду, зверніться до лікаря. Тільки після консультації з медичним фахівцем й встановлення діагнозу можна вибирати оптимальне лікування. Вагітним жінкам індивідуально підбирають препарати, що матимуть найбільш ефективну й безпечну дію.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Ліки від кашлю, які дозволені вагітним
✅ Кількість препаратів 1
✅ Форма випуску Краплі, Листя, Розчин, Таблетки, Сироп, Капсули, Порошок, Корені, Корневища, Квітки, Бальзам, Трава, Пастилки, Бруньки, Збір, Льодяники, Мазь, Пагони, Фіточай, Екстракт, Гранули

Ліки від кашлю, які дозволені вагітним ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», травень 2024

АЦЦ Лонг 600 мг таблетки шипучі зі смаком лимону №6 264.4 ₴
Лангес розчин оральний 50 мг/мл флакон 60 мл 167.5 ₴