Карта аптек: м. Кропивницький

У нашій мережі аптек в Кропивницькому представлений широкий асортимент лікарських препаратів та виробів медичного призначення. Завдяки наявності кількох аптек у місті кожен його мешканець може вибрати ту, що найближче розташована до місця проживання або роботи.

Пошук аптеки у Кіровограді

За допомогою інтерактивної карти знайти потрібну аптеку не важко. Натиснувши на піктограму, можна отримати інформацію про місцезнаходження аптеки (адресу), час роботи і навіть прокласти маршрут. Остання опція дозволяє дістатися потрібного пункту найкоротшим шляхом, заощадивши час. У місті Кропивницький розташовано 12 аптек мережі “Бажаємо здоров'я”, деякі адреси:

  • №30 – вул. Вокзальна, 37б;
  • №15 – вул. Полтавська, 58;
  • №25 – вул. Велика Перспективна, 10;
  • №52 – вул. Бєляєва, 9;
  • №20 – вул. Преображенська, 84

На сайті інтернет-аптеки у Кропивницькому можна вибрати найближчу аптеку та додати її до розділу «Улюблена аптека» і тим самим позначити, куди здійснити доставку обраних лікарських засобів онлайн. Відгуки покупців можна прочитати на нашому сайті. В аптеках Кропивницького ціни на препарати та засоби медичного призначення доступні, а завдяки акціям та спеціальним пропозиціям вони можуть знижуватися. Замовити препарати можна онлайн. Для цього достатньо відправити товар у кошик та оформити заявку.