Про яскраві пропозиції

Яскраві пропозиції діють з 18.06.2024 року по 29.07.2024 року в мережі аптек «БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я», «Аптека твоєї родини» на території України, за винятком тимчасово окупованих територій України, на якій органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення.

Ціни наведені в гривнях з урахуванням ПДВ.

* Знижки розраховуються відповідно до роздрібних цін реалізації препаратів, зазначених в місці продажу товару.

Кількість акційного товару може бути обмежена. Акційні пропозиції діють за умови наявності товару в аптеці. Перелік асортименту, на який надається знижка та вартість товару до, та після застосування знижки можна дізнатись у працівників аптеки або за номером телефону довідкової служби: 0 800 500 512073 5 500 512

Додаткові знижки, які діють в аптеках не розповсюджуються на акційний товар та ці знижки не сумуються. Товар в аптеці, може відрізнятися від товару, зображеного на сайті.

Мережа аптек «БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я», «Аптека твоєї родини» залишає за собою право на зміну ціни та терміну дії акцій в залежності від умов закупівлі, кон’юктури ринку та наявності акційного товару в аптеці.

Реклама лікарських засобів, косметичних засобів, БАД, виробів медичного призначення.

Умови відпуску: без рецепта.