- Аптека Бажаємо Здоров'я
- Відгуки
Відгуки
14 березень 2026
Замовлення: №17533520
Більш- менш пристойно
Ольга
13 березень 2026
Хочу щиро подякувати висококваліфікованому, уважному й доброзичливому колективу аптеки №4 в селищі Чабани Київської області. Дівчата - фармацевти справжні молодці, завжди допомагають обрати необхідні ліки, виміряти тиск та й просто вислухати й підтримати своїх клієнтів. Всі вони заслуговують на найвищу оцінку своєї нелегкої, але такої потрібної людям праці!
12 березень 2026
Замовлення: №17500026
Все отлично
Лариса
6 березень 2026
Часто купую ліки в аптеці №142 (м. Полтава, вул. Європейська, 147), і хочу подякувати фармацевту Жанні, яка завжди привітна, уважна та готова допомогти; її поради щодо вибору ліків неодноразово ставали у пригоді.
4 березень 2026
Замовлення: №17412909
дякую
Мар'яш Ірина Ярославівна
2 березень 2026
Дякую фармацевту п.Ользі аптеки на просп. Червоної Калини, 92 за ефективну рекомендацію!
Світлана
1 березень 2026
Замовлення: №17382542
Щиро дякую
1 березень 2026
Замовлення: №17382773
швидко і зрозуміло. Дякую
1 березень 2026
Замовлення: №17377646
Дякую, дуже зручно.
Марина Сумкіна
28 лютий 2026
Замовлення: №17366145
все чудово😊
24 лютий 2026
Замовлення: №17326947
Добра аптека, заявлені ціни відповідають інформації, швидка оброка
Євгеній
18 лютий 2026
Замовлення: №17222897
Дякую ! Все добре !
Google відгуки
Тетяна Стройко
22 червень 2026
Завжди професійно і з бажанням допомогти
Iryna Kariachenko
19 червень 2026
Моя улюблена аптека, завжди швидко обслуговують, підкажуть та допоможуть з вибором, всім рекомендую
Аліна Болобан
19 червень 2026
Все добре, персонал був привітний))
Yuliya
18 червень 2026
Вдячна дівчині-фармацевту за культуру обслуговування, компетентність та чуйність. 18.06.2026р.
Ирина Образцова
18 червень 2026
З сином прийшли до аптеки, бо в нього почався сильний кашель після садка. Фармацевт розпитала про температуру та інші симптоми, потім запропонувала сироп і чітко пояснила, скільки давати залежно від віку. Ще спитала про можливу алергію. Взяли те, що порадила. Вдома син спокійніше заспокоївся.
Irina Petrenko
16 червень 2026
Доброго дня!
Дякую персоналу аптеки «Бажаємо здоровʼя»за адресою Чорних Запорожців , 21 за приємне обслуговування!
Сергей Резников
16 червень 2026
Все добре. Замовив, одержав.
Танечка Чикаева
15 червень 2026
Уважительные и внимательные фармацевты.Дадут совет и все обьяснят.
Марія Грушецька
15 червень 2026
Дякуємо за чудове обслуговування.
gl buh Korp
15 червень 2026
Дуже приємна атмосфера. Привітний та уважний персонал.
Ira Prim
14 червень 2026
13 червня моя мама відвідала цю аптеку і залишилася дуже приємно вражена обслуговуванням. Провізор уважно вислухала, допомогла розібратися з призначенням лікаря та детально відповіла на всі запитання.
Дуже спокійно, професійно і зрозуміло все пояснила, приділила достатньо часу. Відчувається високий рівень знань і справжнє людське ставлення до клієнта.
Щиро дякуємо за таку уважну і якісну роботу. Приємно, коли люди справді на своєму місці.