- Аптека Бажаємо Здоров'я
- Відгуки
Відгуки
Сергій
18 лютий 2026
Замовлення: №17254404
Все добре.
18 лютий 2026
Замовлення: №17251426
Дякую вам, люблю вашу аптеку
Валерия Савченко
11 лютий 2026
Замовлення: №16953197
Дівчатка супер,молодці
Олена
11 лютий 2026
Замовлення: №17169898
❤️👍
Марина Сахніна
8 лютий 2026
Передчасно написала поганий відгук . Консультант мені все пояснив з приводу бонусів , дуже вдячна за зворотній звʼязок . Приємно що звертаєте увагу на своїх клієнтів .
7 лютий 2026
Замовлення: №17127223
Все завжди чудово !!!
Наталія Кутова
6 лютий 2026
Замовлення: №17109965
Дуже сподобалося обслуговування. Максим приємний та вічливий фармацевт. 👍👍👍
Кореневич Александр Михайлович
6 лютий 2026
Замовлення: №17111883
Спасибо за удобство и оперативность! Удачи!
Руслана Меркулова
4 лютий 2026
Аптека гарна, дуже привітні провізори, а от розробка сайту змінилася не на краще. Раніше при обиранні улюбленої аптеки бачив ціну ліків саме цієї аптеки, а не від.... Зараз обрала лики, роблю замовлення і бачу іншу ціну. В такому випадку я б одразу обрала іншу аптеку. Зробіть доопрацювання і не дуріть народ!!!!!
3 лютий 2026
Замовлення: №17077486
Замечательная аптека!
Анастасия
29 січень 2026
Спасибі велике за хороше обслуговування аптеці на Тираспольській 1, оперативно допомогли замовити замовлення, окремо дякую завідувачці Дарії! Зробили знижку було дуже приємно!
Олена
29 січень 2026
Замовлення: №17009348
все супер
Google відгуки
Тетяна Стройко
22 червень 2026
Завжди професійно і з бажанням допомогти
Iryna Kariachenko
19 червень 2026
Моя улюблена аптека, завжди швидко обслуговують, підкажуть та допоможуть з вибором, всім рекомендую
Аліна Болобан
19 червень 2026
Все добре, персонал був привітний))
Yuliya
18 червень 2026
Вдячна дівчині-фармацевту за культуру обслуговування, компетентність та чуйність. 18.06.2026р.
Ирина Образцова
18 червень 2026
З сином прийшли до аптеки, бо в нього почався сильний кашель після садка. Фармацевт розпитала про температуру та інші симптоми, потім запропонувала сироп і чітко пояснила, скільки давати залежно від віку. Ще спитала про можливу алергію. Взяли те, що порадила. Вдома син спокійніше заспокоївся.
Irina Petrenko
16 червень 2026
Доброго дня!
Дякую персоналу аптеки «Бажаємо здоровʼя»за адресою Чорних Запорожців , 21 за приємне обслуговування!
Сергей Резников
16 червень 2026
Все добре. Замовив, одержав.
Танечка Чикаева
15 червень 2026
Уважительные и внимательные фармацевты.Дадут совет и все обьяснят.
Марія Грушецька
15 червень 2026
Дякуємо за чудове обслуговування.
gl buh Korp
15 червень 2026
Дуже приємна атмосфера. Привітний та уважний персонал.
Ira Prim
14 червень 2026
13 червня моя мама відвідала цю аптеку і залишилася дуже приємно вражена обслуговуванням. Провізор уважно вислухала, допомогла розібратися з призначенням лікаря та детально відповіла на всі запитання.
Дуже спокійно, професійно і зрозуміло все пояснила, приділила достатньо часу. Відчувається високий рівень знань і справжнє людське ставлення до клієнта.
Щиро дякуємо за таку уважну і якісну роботу. Приємно, коли люди справді на своєму місці.