- Аптека Бажаємо Здоров'я
- Відгуки
Відгуки
Вікторія
13 січень 2026
Замовлення: №13850470
Дякую
12 січень 2026
Замовлення: №16823543
Дякую, оперативно
11 січень 2026
Замовлення: №16818584
Дякую
Генадій
11 січень 2026
Замовлення: №16815530
Все добре, але не встигну забрати. Зроблю замовлення пізніше.
Виталий
10 січень 2026
Замовлення: №16813573
Чудовий сервіс
8 січень 2026
Замовлення: №16781747
гарно
Андрій Нечипорук
6 січень 2026
Замовлення: №16741417
Прошу вдосконалення процедури бронювання ліків. Щоб можна було подовжити бронювання до завершення терміну бронювання. Наприклад моє останнє бронювання, я зможу забрати пізніше в той самий день. Але після вичерпання строку бронювання...
Валентина
6 січень 2026
Замовлення: №16759090
Швидко, і все добре
Вікторія
6 січень 2026
Замовлення: №16757790
Дякую за оперативність.
4 січень 2026
Замовлення: №16741691
добре
Евгений Печёный
4 січень 2026
Замовлення: №16734845
Спасибо за хорошее обслуживание
Олена
31 грудень 2025
Замовлення: №16701238
Чудове обслуговування
Google відгуки
Iryna Kariachenko
19 червень 2026
Моя улюблена аптека, завжди швидко обслуговують, підкажуть та допоможуть з вибором, всім рекомендую
Аліна Болобан
19 червень 2026
Все добре, персонал був привітний))
Yuliya
18 червень 2026
Вдячна дівчині-фармацевту за культуру обслуговування, компетентність та чуйність. 18.06.2026р.
Ирина Образцова
18 червень 2026
З сином прийшли до аптеки, бо в нього почався сильний кашель після садка. Фармацевт розпитала про температуру та інші симптоми, потім запропонувала сироп і чітко пояснила, скільки давати залежно від віку. Ще спитала про можливу алергію. Взяли те, що порадила. Вдома син спокійніше заспокоївся.
Irina Petrenko
16 червень 2026
Доброго дня!
Дякую персоналу аптеки «Бажаємо здоровʼя»за адресою Чорних Запорожців , 21 за приємне обслуговування!
Сергей Резников
16 червень 2026
Все добре. Замовив, одержав.
Танечка Чикаева
15 червень 2026
Уважительные и внимательные фармацевты.Дадут совет и все обьяснят.
Марія Грушецька
15 червень 2026
Дякуємо за чудове обслуговування.
gl buh Korp
15 червень 2026
Дуже приємна атмосфера. Привітний та уважний персонал.
Ira Prim
14 червень 2026
13 червня моя мама відвідала цю аптеку і залишилася дуже приємно вражена обслуговуванням. Провізор уважно вислухала, допомогла розібратися з призначенням лікаря та детально відповіла на всі запитання.
Дуже спокійно, професійно і зрозуміло все пояснила, приділила достатньо часу. Відчувається високий рівень знань і справжнє людське ставлення до клієнта.
Щиро дякуємо за таку уважну і якісну роботу. Приємно, коли люди справді на своєму місці.
Olesia Bohuslavets
14 червень 2026
Дякую за чудовий сервіс 🤍