Аркоксія - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Країна
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 90 мг
Виробник: Мерк Шарп енд Доум
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 90 мг
Виробник: Мерк Шарп енд Доум
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 120 мг
Виробник: Мерк Шарп енд Доум
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 60 мг
Виробник: Мерк Шарп енд Доум
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 60 мг
Виробник: Мерк Шарп енд Доум
Loading ...

Аркоксія: інструкція з використання

Аркоксія – препарат із групи нестероїдних протизапальних і протиревматичних засобів. Був розроблений і запатентований міжнародною біофармацевтичною компанією Merck & Co.

Основний дієвий компонент медикаменту – еторикоксиб, речовина з групи селективних інгібіторів циклооксигенази-2. Завдяки цьому компоненту лікарський засіб набуває виражених протизапальних, знеболювальних і жарознижувальних властивостей, що робить його корисним для лікування низки захворювань.

Основна перевага еторикоксибу – відсутність згубного впливу на тромбоцити та процес синтезу простагландинів у шлунку. Діюча речовина Аркоксії швидко проникає в плазму крові, надаючи швидкий знеболювальний ефект, який зберігається до 24 годин.

Форми випуску

На міжнародному фармацевтичному ринку Аркоксія представлена в лікарській формі таблеток в різними варіантами концентрації діючої речовини. В Києві та інших містах України купити препарат за прийнятною ціною можна в аптеці «Бажаємо здоров'я».

Аркоксія – таблетки двоопуклої яблукоподібної форми, вкриті плівковою оболонкою. В Україні можна придбати Аркоксію в таких варіантах дозування активного компонента:

 • 30 мг – мають на собі гравіювання <ACX 30> та <101>;
 • 60 мг – з маркуваннями <ARCOXIA 60> та <200>;
 • 90 мг – з маркуванням <ARCOXIA 90> та <202>;
 • 120 мг – з маркуванням <ARCOXIA 120> та <204>.

Ціни на препарат залежать від дозування на розміру упаковки. Таблетки продаються в блістерах.Для таблеток по 30 мг, 60 мг та 90 мг, по 7 таблеток у блістері. 1 або 4 блістери в картонній коробці. Для таблеток по 120 мг,по 7 таблеток у блістері. 1 блістер в картонній коробці.

На фармацевтичному ринку України представлена оригінальна Аркоксія, аналоги-дженеріки випускають з ідентичною дієвою речовиною, проте ефективність таких засобів може різнитися.

Показання до застосування Аркоксії

Що таке Аркоксія, показання до застосування препарату – детально описано в інструкції виробника. Засіб застосовують для комплексної терапії остеоартриту, ревматоїдного артриту, анкілозуючого спондиліту. Препарат допомагає усувати біль, що спричинений запаленням при загостренні подагричного артриту. Може застосовуватися для нетривалого лікування болю, пов’язаного зі стоматологічними операціями.

Режим дозування

Сучасні препарати для опорно-рухового апарату, такі як Аркоксія, дозволяють досягати позитивних результатів терапії. Основна вимога – дотримання правил дозування та схеми приймання засобу. За допомогою еторикоксибу лікують низку захворювань. Для кожного клінічного випадку передбачені свої варіанти дозування.

Щоб правильно приймати таблетки Аркоксія, інструкція виробника радить дотримуватися таких дозувань:

 • остеоартрит – 30-60 мг, приймають 1 раз на добу;
 • ревматоїдний артрит – 60-90 мг, 1 раз на добу;
 • анкілозуючий спондиліт – 60-90 мг, 1 раз на добу;
 • гострий подагричний артрит – 120 мг, 1 раз на добу;
 • біль, пов'язаний із хірургічними втручаннями – 90 мг, 1 раз на добу.

Для деяких категорій пацієнтів може знадобитися коригування дозування, що може зробити тільки лікар. Займатися самолікуванням, застосовуючи Аркоксію чи інші сучасні протизапальні препарати, не рекомендується.

Протипоказання

Попри високу ефективність та низку переваг, препарати еторикоксибу мають певні протипоказання до застосування. Ліки на основі цього компонента не застосовують для терапії пацієнтів, у яких діагностовані:

 • підвищена чутливість до складників препарату;
 • виразка шлунку чи 12-палої кишки у фазі загострення;
 • шлункова кровотеча;
 • дисфункція печінки чи нирок;
 • запальні процеси кишківника;
 • хронічна серцева недостатність;
 • ішемічна хвороба серця;
 • бронхоспазм;
 • патології периферичних артерій.

Засіб не назначають дітям у віці до 16 років, а також жінкам на період вагітності та лактації.

Особливості Аркоксії

Компоненти препарату мають вплив на шлункову, серцево-судинну, видільну систему, печінку, можуть спричиняти гіпертензію, набряки, затримання рідини в тканинах.

На тлі приймання Аркоксії у деяких пацієнтів може виникати сонливість, запаморочення, дезорієнтація. Тому на час терапії варто утриматися від керування авто чи іншими складними механізмами.

Передозування та побічні дії

Застосування препарату в разовому дозуванні до 500 мг або приймання ліків впродовж 21 дня по 150 мг не викликає симптомів передозування. У випадку приймання надто високої дози Аркоксії можливі побічні реакції з боку нирок, серця, ШКТ.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Аркоксія може вступати у взаємодію, спричиняючи небажані реакції з такими препаратами:

 • пероральні антикоагулянти;
 • діуретики;
 • інгібітори АПФ;
 • ацетилсаліцилова кислота;
 • циклоспорин;
 • такролімус.

Приймання будь-яких медикаментів під час терапії з застосування Аркоксії треба узгоджувати з лікарем.

Умови зберігання

Засіб зберігають в оригінальній упаковці за температури не вище +30 градусів. Термін придатності – 3 роки з дати виготовлення. Умови відпуску – за рецептом.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Аркоксія на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Аркоксія - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 5
✅ Форма випуску Таблетки