Арлеверт - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Hennig Arzneimittel
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Hennig Arzneimittel
Loading ...

Арлеверт: інструкція з використання

Арлеверт – ефективний лікарський засіб, що є дієвим при запамороченні голови. У склад входить комбінація цинаризину та дименгідринату. Кожен з них окремо має позитивний вплив на вестибулярний апарат, а також допомагає при нудоті, що виникла внаслідок морської та повітряної хвороби. Поєднання активних речовин посилює дію лікарського засобу, роблячи його максимально ефективним. Препарат можна придбати в аптеках Києва та інших містах України. Крім того, можна замовити Арлеверт, ціна якого є більш вигідною, в інтернет-аптеці «Бажаємо здоров’я».

Форма випуску

Арлеверт випускається виключно в таблетках по 20 і 50 штук в пакуванні. Вартість залежить від обсягу пакування.

Показання до застосування Арлеверту 

Єдиним показом до застосування, що містить Арлеверт інструкція, є лікування запаморочення різного генезу. Препарат показав свою ефективність для запобігання та усунення нудоти внаслідок проявів морської та повітряної хвороби, а також при застосуванні променевої терапії.

Режим дозування

Арлеверт не призначають для лікування дітям, жінкам, які годують груддю та вагітним. Щодо дорослих, то звичайне дозування становить 1 таблетку тричі на добу. Можна приймати як разову допомогу, а можна застосовувати курсом тривалістю до 4 тижнів. 

Пацієнтам літнього віку коригування дози не потрібне. А ось людям з гострими або хронічними захворюваннями нирок та печінки слід вживати засіб з обережністю.

Остаточне рішення щодо доз та терміну застосування препарату приймає лікар. Обов’язково зверніться за консультацією до терапевта, перш ніж розпочинати лікування. В іншому випадку можна завдати шкоди своєму організму.

Протипоказання

Арлеверт 20 мг має низку протипоказань:

 • сильні алергічні реакції на компоненти препарату;
 • тяжкі порушення печінки та нирок;
 • судоми в анамнезі;
 • глаукоми;
 • конвульсії різного генезу.

Не можна вживати при алкоголізмі через надмірне навантаження на печінку.

Якщо ви знайшли свій діагноз у переліку протипоказань, зверніться до лікаря. Він призначить інші препарати від запаморочення.

Особливості Арлеверту 

Арлеверт може викликати подразнення шлунку. Тому його слід приймати лише після їжі. При хворобі Паркінсона лікарський засіб застосовується з обережністю.

Дія препарату може викликати зниження швидкості реакції, порушення координації рухів, а також сонливість. Тому на період лікування варто уникати роботи зі складними механізмами та керування автомобілем. 

Побічні дії

Під час вживання Арлеверту можуть виникнути небажані ефекти, зокрема:

 • сплутаність свідомості;
 • алергічні реакції;
 • розлади кровотворення;
 • головний біль;
 • нервозність;
 • нудота;
 • біль у шлунку.

Виникають вони вкрай рідко та зазвичай посилюються при неправильному дозуванні лікарського засобу. А також при нехтуванні особливостями прийому та протипоказаннями.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Арлеверт має властивість посилювати дію заспокійливих та снодійних препаратів. Саме тому не варто вживати їх одночасно. З обережністю слід поєднувати лікарський засіб з таблетками від гіпертонії, а також інгібіторами моноаміноксидази.

Передозування

При передозуванні виникає посилення побічних ефектів. Можуть виникнути сонливість, запаморочення та атаксія.У випадках важкої інтоксикації можливі судоми, галюцинації, збудження, пригнічення дихання, артеріальна гіпертензія, тремор та кома.

Лікування переважно симптоматичне. Рекомендується промити шлунок та викликати швидку.

Умови зберігання

Арлеверт зберігається протягом трьох років. Особливих умов не потребує. 

Щоб купити ліки від надійних виробників, сплативши вигідну вартість, бронюйте їх в інтернет-аптеці «Бажаємо здоров’я». Тут на Арлеверт таблетки ціна точно має вас задовольнити, як і на інші препарати для нервової системи. Замовити ліки онлайн за помірною ціною можна за кілька хвилин, а забрати в найбільш зручній, за місцем розташування, аптеці.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Арлеверт на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Арлеверт - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Форма випуску Таблетки