Донорміл - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Умови відпуску
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Застосувати фільтри
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 15 мг
Виробник: УПСА
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 15 мг
Виробник: УПСА
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 15 мг
Виробник: УПСА
Loading ...

Донорміл: інструкція з використання

Донорміл – французький снодійний та седативний засіб з антигістамінними властивостями. Препарат розроблено компанією Upsa (Франція). Засіб вже багато років користується популярністю. Ефективні таблетки Донорміл, які мають у складі діючу речовину доксиламіну сукцинат, проявляють такі властивості:

 • блокування дії М-холінорецепторів та Н1-гістамінових рецепторів у центральній нервовій системі, що розвиває седативний та снодійний ефект;
 • скорочення часу засинання всього до 15 хвилин;
 • відновлення нормального сну протягом 7 годин.

Застосування Донормілу не уповільнює біологічні ритми людини. Крім того, ліки позбавляють пацієнтів відчуття ранкової дратівливості, втоми та недосипання. Ці снодійні таблетки не викликають звикання чи загострення безсоння при скасуванні прийому.

В аптеках мережі «Бажаємо здоров’я» завжди можна придбати Донорміл: ціна препарату залежить від кількості таблеток в пакуванні. Жителі Києва та інших міст України можуть придбати медикаменти відомих виробників за прийнятними цінами в одній зі стаціонарних аптек або забронювати таблетки через сайт та забрати їх в аптеці за обраною вами адресою у зручний час протягом 48 годин з моменту підтвердження замовлення.

Форми випуску

Лікарський препарат випускається у формі таблеток по 10 або 30 штук в пакуванні. Одна таблетка містить доксиламіну сукцинату 15 мг та допоміжні речовини. Крім того, виробник пропонує шипучі таблетки, які швидко розчиняються у воді. Лікувати безсоння таким чином дуже зручно: достатньо випити склянку води з розчиненими ліками перед сном.

Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» пропонує снодійне Донорміл, ціна якого є доступною і прийнятною. Також в мережі аптек можна придбати інші заспокійливі препарати.

Показання до застосування препарату Донорміл

Перш ніж застосовувати Донорміл, інструкція обов’язкова до вивчення. Ні в якому разі не можна займатися самолікуванням, адже це тільки нашкодить. Показанням до застосування засобу є гостре безсоння, яке тривожить кілька разів на місяць.

Режим дозування

Застосування Донормілу актуальне при безсонні, що турбує пацієнта протягом деякого часу або з певною періодичністю. Дозування наступне: за 15 хвилин до сну дорослі п’ють половину або цілу таблетку та запивають її водою. При використанні шипучої форми засобу таблетка розчиняється у 100 мл води та також випивається за 15 хвилин до сну.

Протипоказання

При використанні ліків необхідно звернути увагу на протипоказання, про які детальніше розповідає інструкція. Не можна застосовувати препарат при:

 • хронічному безсонні, яке триває понад 3 місяці;
 • підвищеній чутливості до препаратів з антигістамінною дією;
 • закритокутовій глаукомі;
 • захворюваннях передміхурової залози чи інших розладах, при яких утруднене виведення сечі;
 • годуванні дитини груддю (активна речовина потрапляє в організм малюка з молоком матері).

Препарат не використовується для лікування дітей до 18 років.

Особливості препарату Донорміл

Донорміл має деякі особливості застосування. Серед головних з них:

 • ліки не призначають людям старше 65 років через ризик запаморочення та падіння;
 • препарат не використовується при печінковій чи нирковій недостатності;
 • шипучі таблетки не застосовують при гіпонатрієвій дієті;
 • Донорміл не призначають при апное.

Під час вагітності можна застосовувати це снодійне, але після консультації з лікарем. Препарат містить лактозу, тому його заборонено застосовувати при вродженій галактоземії, синдромі мальабсорбції глюкози та галактози, лактазній недостатності.

Слід відмовитися від керування транспортом.

Побічні дії

Серед можливих побічних дій: порушення зору, закрепи, галюцинації, сплутаність свідомості, сильне серцебиття. Крім того, може розвинутися денна сонливість, що потребує зменшення дози. Відомі поодинокі випадки, коли Донорміл викликав залежність.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Донорміл вступає у взаємодію з алкоголем та натрію оксибутиратом: значно посилюється седативний ефект. Також дуже обережними необхідно бути при поєднанні ліків з іншими седативними препаратами. Тільки лікар може призначити таку комбінацію під особливим наглядом за станом пацієнта.

Передозування

Гостре отруєння препаратом супроводжується нервовим збудженням, розширенням зіниць, сухістю в роті, почервонінням шкіри, тахікардією. Особливо тяжкі наслідки отруєння у дітей (делірій, галюцинації та атетозні рухи). При перших ознаках необхідно прийняти активоване вугілля.

Умови зберігання

Ліки зберігаються 3 роки при температурі не вище ніж 25°C.

Редакторська група
Оновлено
15.12.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Донорміл на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Донорміл - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 3
✅ Форма випуску Таблетки