Еспумізан - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Об'єм
Фільтр
Форма випуску: Капсули
Дозування: 40 мг
Виробник: Берлін-Хемі АГ (Менаріні Груп)
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Дозування: 100 мг/мл
Виробник: Берлін-Хемі АГ (Менаріні Груп)
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Дозування: 40 мг
Виробник: Берлін-Хемі АГ (Менаріні Груп)
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 40 мг
Виробник: Берлін-Хемі АГ (Менаріні Груп)
Loading ...

Еспумізан: інструкція з використання

Еспумізан – це медичний препарат для травної системи, який застосовують для полегшення симптомів, пов'язаних з надмірним накопиченням газів у кишечнику. Симетикон – діюча речовина, що входить до складу препарату, змінює поверхневий натяг повітряних бульбашок, що призводить до їхнього руйнування. Завдяки цьому відбувається всмоктування газів у стінки шлунка і виведення їх з організму людини. Еспумізан є препаратом для симптоматичного лікування, через те, що не усуває саму причину надмірного газоутворення. Еспумізан належить до безрецептурних ліків, тобто для його придбання рецепт від лікаря не потрібен. Однак перед використанням цього препарату обов'язково слід проконсультуватися з медичним фахівцем.

Форми випуску

Еспумізан випускається у формі м'яких капсул 40 мг, по 25 та 50 штук та у формі емульсії для застосування всередину (по 40 мг або 100 мг в 1 мл). Форма випуску забезпечує зручність прийому та дозування препарату.

Показання до застосування препарату

В Еспумізан інструкції вказано, що препарат призначений для симптоматичного лікування при скаргах з боку травного тракту, спричинених підвищеним накопиченням газів, наприклад, при здутті, метеоризмі, кишкових коліках у немовлят. Також препарат призначають при підготовці до діагностичних досліджень органів черевної порожнини (рентгенологічне обстеження та/або УЗД).

Режим дозування

Для дітей від 6 років, підлітків та дорослих рекомендована доза Еспумізану становить 2 капсули (80 мг симетикону) 3-4 рази на добу. Препарат приймається під час або після їжі, а у разі необхідності – перед сном. Еспумізан у вигляді емульсії рекомендують давати малюкам грудного віку разом з дитячим харчуванням. Можна додавати безпосередньо в пляшечку з молочною сумішшю або давати з ложки після годування груддю. Дозування Еспумізану дитячого залежить від віку:

  • дітям до 1 року – 1 мл препарату під час кожного прийому їжі;
  • дітям 1-6 років – по 25 крапель 3-5 разів на добу;
  • дітям від 6 до 14 років – по 50 крапель (2 мл) 3-5 разів на добу.

Протипоказання

Еспумізан не рекомендований для людей з гіперчутливістю до діючої речовини, барвника жовтий захід FCF (Е110), метилпарабену (Е218) або до будь-якої іншої допоміжної речовини. Також протипоказано використання препарату при непрохідності кишечнику та обструктивних захворюваннях ШКТ.

Особливості застосування

Еспумізан можна застосовувати протягом тривалого часу, якщо це необхідно для полегшення симптомів. Він також може використовуватися в післяопераційний період. Препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами або роботу з іншими механізмами.

Передозування

Випадки передозування Еспумізаном не відомі. Оскільки в хімічному та фізіологічному відношенні симетикон повністю інертний, інтоксикація практично виключена.

Побічні дії

До цього часу не було помічено ніяких побічних реакцій, пов’язаних із застосуванням капсул Еспумізан. Однак барвник жовтий захід FCF (Е110) та метилпарабен (Е218) можуть спричиняти реакції підвищеної чутливості, включаючи свербіж, висипання, кропив’янку.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

На даний момент взаємодія Еспумізану з іншими лікарськими засобами невідома.

Умови зберігання

Еспумізан слід зберігати в сухому, темному місці при температурі не вище 25°C. Термін придатності препарату становить 3 роки.

Ви можете купити Еспумізан та інші протиспазматичні препарати в мережі аптек «Бажаємо здоров'я». Важливо пам'ятати, що перед застосуванням обов’язково необхідно проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з офіційною інструкцією від виробника. Це допоможе вам уникнути небажаних побічних дій та забезпечити найефективніше лікування.

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» пропонує широкий асортимент ліків за прийнятними цінами. Ви можете замовити Еспумізан, ціну якого зазначено на сайті, онлайн і забрати в найближчій аптеці у будь-який зручний для Вас час.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Еспумізан на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Еспумізан - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 4
✅ Форма випуску Краплі, Капсули