Фастум гель - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Дозування
Вага
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Застосувати фільтри
Фільтр
Форма випуску: Гель
Дозування: 2,5%
Виробник: Менаріні Мануфактурінг
Loading ...
Форма випуску: Гель
Дозування: 2,5%
Виробник: Менаріні Мануфактурінг
Loading ...
Форма випуску: Гель
Дозування: 2,5%
Виробник: Менаріні Мануфактурінг
Loading ...

Фастум гель: інструкція з використання

Фастум гель – це сучасний протизапальний препарат з аналгетичною дією. Застосовується для місцевого лікування уражень суглобів, сухожиль, зв’язок та м’язів, що супроводжуються больовим синдромом. Випускається італійською фармацевтичною компанією. Діючою речовиною препарату є кетопрофен, а в якості додаткових речовин виступають масла неролі і лаванди. Цей препарат поширено використовується в ортопедії та ревматології. Для придбання Фастум гель не потрібен рецепт, але перед його застосуванням обов'язково потрібно отримати консультацію лікаря.

Форми випуску

Фастум гель випускається в формі гелю (по 20 г, 30 г, 50 г, або 100 г), що забезпечує зручність застосування та швидке проникнення активних речовин прямо в зону запалення. Засіб добре всмоктується, не залишає на одязі і постільній білизні жирних слідів.

Показання до застосування препарату

Фастум гель використовується для лікування посттравматичного болю у м’язах та суглобах, а також запалення сухожиль. Як допоміжний засіб може застосовуватися для зменшення болю та запалення при ревматизмі, подагрі, невралгіях, болю в хребті та люмбаго.

Режим дозування

Фастум гель застосовують дорослим та дітям віком старше 15 років. Гель слід наносити тонким шаром на уражені ділянки від 1 до 3 разів на добу, а для кращого проникнення використовувати легкі масажні рухи. Тривалість залежить від інтенсивності болю на тому чи іншому етапі перебігу захворювання та загального самопочуття пацієнта.

Протипоказання

Фастум гель інструкція свідчить про декілька протипоказань препарату:

  1. Він не повинен використовуватися людьми з гіперчутливістю до будь-якої з допоміжних речовин лікарського засобу, а також у випадках наявності в анамнезі реакцій фоточутливості.
  2. Препарат не слід наносити на шкіру з патологічними змінами, такими як дерматоз, екзема чи акне, на інфіковану шкіру або на відкриті рани.
  3. Для вагітних жінок препарат протипоказаний у третьому триместрі вагітності.

Особливості застосування

З обережністю слід застосовувати гель пацієнтам із захворюваннями серця, печінки та нирок. Гель не повинен контактувати зі слизовими оболонками та очима. Місцеве застосування великої кількості препарату може призводити до таких системних ефектів, як, наприклад, гіперчутливість та БА. Під час лікування та протягом 2 тижнів після його завершення рекомендується уникати прямих сонячних променів та УФ-випромінювання.

Передозування

Передозування малоймовірне. Тривале застосування препарату у високих дозах або на великих ділянках шкіри може викликати системні побічні ефекти. Випадкове застосування гелю всередину може викликати сонливість, запаморочення, головний біль, нудоту, блювання та діарею. У такому випадку слід негайно звернутися до лікаря. Лікування передозування проводиться симптоматично.

Побічні дії

Побічні дії від застосування Фастум гель можуть включати місцеві реакції, такі як подразнення шкіри, висип, свербіж, а також системні реакції, такі як алергічні реакції.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Фастум гель може взаємодіяти з деякими іншими препаратами, тому перед його застосуванням слід проконсультуватися з лікарем. Не рекомендується одночасне застосування з іншими НПЗП або з ацетилсаліциловою кислотою. Рекомендується спостерігати за станом пацієнтів, які отримують лікування із застосуванням похідних кумарину, серцевих глікозидів, діуретиків, антикоагулянтів.

Умови зберігання

Фастум гель рекомендується зберігати при температурі не вище 25°C, у місці, недоступному для дітей.

Фастум гель, ціна якого є досить помірною, можна купити онлайн, замовивши на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров'я». Перед прийомом даного лікарського засобу обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з офіційною інструкцією від виробника, яка йде у комплекті.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Фастум гель на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Фастум гель - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 3
✅ Форма випуску Гель