Хьюмер - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Бренд
Лінійка
Ще (1)
Виробник
Первинна упаковка
Спосіб введення
Вид продукції
Кількість в упаковці
Об'єм

Хьюмер: інструкція з використання

Спрей Хьюмер – це препарат французького виробника, що має в основі ізотонічний розчин морської води. Він схожий за принципом дії на інші препарати для респіраторної системи: при введенні у носові ходи зволожує слизову оболонку, прибирає пилові частинки, алергени, унеможливлює запальні процеси, відновлює секрет слизової оболонки носа.

Хьюмер ізотонічний рекомендований як гігієнічний засіб для щоденного очищення порожнини носа. До того ж він може бути лікарським засобом для профілактики захворювань та комплексного лікування нежитю.

Форми випуску

Випускають Хьюмер як краплі чи спрей у балончику з різними насадками – для дітей і дорослих. В Україні доступні три варіанти, що відрізняються складом:

  • Хьюмер Гіпертонічний має концентрований склад морської води, що додає до очищувальних властивостей ще й протинабряковий ефект;
  • Хьюмер Синусит має підвищену концентрацію хлориду натрію, екстракти рослин для подолання закладеності носа, яка виникла через інфекції;
  • Хьюмер для дітей Монодоза – фізіологічний розчин морської солі для лікування й гігієни носа у немовлят.
  • Хьюмер 150 спрей – стерильний розчин ізотонічної нерозведеної морської води.

Для дітей створили окремий вид препарату, що можна використовувати вже з 1 місяця. Він має спеціальну насадку, що не нашкодить малюкам.

Показання до застосування препарату Хьюмер

Для спрею Хьюмер інструкція передбачає наступні показання до застосування:

  • зволоження слизової носа при сухому повітрі;
  • очищення слизової від алергенів та пилу;
  • профілактика інфекцій слизової, особливо восени та взимку;
  • гострі й хронічні запальні процеси, що протікають у носових порожнинах та пазухах, носогорлі тощо;
  • гіпертрофія аденоїдів у дітей;
  • риніт (цілорічний чи алергічний).

Лікарі призначають спрей також після хірургічних втручань до органів носової порожнини.

Режим дозування

Якщо мета застосування профілактична, використовують Хьюмер по 1-2 краплі (впорскування) у кожну ніздрю. Максимальна кількість таких процедур на добу – 6. Для лікування призначають спрей по 2-3 впорскування до 8 разів на добу.

Гіпертонічний Хьюмер не треба використовувати понад 4 рази на добу. Інакше можна подразнити слизову оболонку носа й погіршити самопочуття. Більш детальний курс визначає лікар, спираючись на стан пацієнта.

Протипоказання

Не можна застосовувати препарат, якщо є підвищена чутливість до його компонентів. Заборонено вживати немовлятам молодше за 1 місяць. Також не треба його використовувати для дітей, якщо насадка не адаптована до структури носа маленьких пацієнтів.

Особливості препарату Хьюмер

Купити Хьюмер Монодоза можна тільки в одноразових контейнерах. Після відкриття він зберігається всього 24 години. За допомогою препарату можна лікувати хвороби навіть вагітним та жінкам, які годують груддю.

Хьюмер 050 Гіпертонічний можна використовувати для дітей від 3 місяців, а препарат з позначкою «150 для дітей» – з 1 місяця. Хьюмер 150 для дорослих можна вживати тільки після 15 років.

Немає застережень щодо ведення транспортного засобу чи управління іншими механізмами під час лікування препаратом.

На Хьюмер ціна залежить від дозування та форми випуску. За прийнятними цінами можна придбати назальний спрей в аптеці «Бажаємо здоров’я». Уточнюйте на сайті наявність та вартість лікарського засобу в Києві чи іншому місті, де збираєтеся замовляти препарат.

Побічні дії

Властивості спрею дозволяють використовувати його щоденно. Зазвичай він нормально сприймається організмом людини. Тож побічного ефекту не описано в інструкції. При появі дискомфорту чи інших явищ зверніться до лікаря. Тоді вам можуть знадобитися ліки від нежитю та для відновлення слизової.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Застосування спрею Хьюмер не впливає системно на організм. Не виявлено його взаємодії з іншими лікарськими засобами. Дозволено використовувати у поєднанні з препаратами базової терапії.

Передозування

Випадків передозування в інструкції не зазначено.

Умови зберігання

Зберігати спрей потрібно у недоступному для дітей місці. Температура не має перевищувати 25ºС, а сонячні промені не мають потрапляти на засіб. Враховуйте термін придатності, після використання не кидайте флакон у вогонь.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Хьюмер на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Хьюмер - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 6