Лакалут - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Бренд
Торгова назва
Виробник
Ще (2)
Країна
Довжина нитки
Вид продукції
Кількість в упаковці
Вік
Добавки
Ступінь жорсткості
Особливість
Ще (5)
Вага
Об'єм
Призначення
Смак
Для кого
Тип щітки
Застосувати фільтри
Фільтр
Виробник: Dongguan Best Smile (Китай)
Loading ...
Виробник: Dr.Theiss Naturwaren GmbH
Loading ...
Виробник: Dr.Theiss Naturwaren GmbH
Loading ...

Лакалут: інструкція з використання

Lacalut – один із найстаріших німецьких брендів, який випускає товари для догляду за зубами та порожниною рота. Рецептура та формула зубної пасти були вперше запатентовані майже 100 років тому, у 1925 році.

Багаточисельні дослідження підтверджують ефективність товарів німецького виробника в боротьбі із захворюваннями зубів та ясен. Товари виготовляють на фармацевтичному заводі за унікальною формулою Lacalut® aktiv, яка діє одразу після застосування.

Форми випуску

В асортименті бренду можна купити товари для дітей та дорослих будь-якого віку. Зубна паста Лакалут, ціна якої є досить доступною, має великий попит та поділяється на декілька видів:

 1. Lacalut White – усуває потемніння емалі, ремінералізує покриття, забезпечує міцелярний ефект глибокого очищення.
 2. Lacalut Sensitive – спеціально розроблена для догляду за чутливими зубами.
 3. Лакалут Актив (Lacalut Aktiv). Ця паста має активні компоненти, які сприяють зміцненню емалі, попередженню карієсу та захворювань ясен. Вона допомагає зберегти здоров'я зубів та ясен на високому рівні.
 4. Лакалут Basic. Стандартна серія зубних паст, яка забезпечує комплексний догляд за зубами та яснами, запобігає карієсу і відкладенню зубного нальоту.

Є також варіанти з лікувальними травами, фтором, м’ятою у складі, а ще окрема продукція для дітей від 0 та старше. Товари для малюків відрізняються приємними смаками та ароматами, гіпоалергенним складом і забезпечують догляд за молочними зубами в період росту й зміни на корінні. На зубну пасту Лакалут ціна зазвичай залежить від призначення, складу, об’єму туби та інших властивостей.

У каталозі також можна вибрати зубну щітку Лакалут. Виробник пропонує м’які моделі для чутливих ясен, варіанти з додатковою пластиною для чищення язика. Випускаються й дитячі зубні щітки для дітей віком від 0 років, вони продаються в комплекті з пастою або окремо. Можна придбати також тонкі інтердентальні моделі для видалення міжзубного нальоту.

Щоб зняти запалення ясен, освіжити подих і забезпечити додатковий захист упродовж дня, використовують ополіскувач для порожнини рота. Це антибактеріальний протизапальний засіб, який містить фториди, лактат алюмінію та інші інгредієнти для усунення кровоточивості та зміцнення зубної емалі. Одразу після використання він утворює захисну плівку, що не дає нальоту й бактеріям осідати на поверхні.

Lacalut випускає також зубний крем для фіксації протезів із нейтральним або м’ятним смаком. Саме цією особливістю та об’ємом туби відрізняється на Лакалут Фікс ціна. Це засіб для екстрасильного закріплення, який не змінює смаку страв і додатково доглядає за яснами. Також серед товарів виробника можна купити за доступною ціною нитку для очищення міжзубних рядів і таблетки для очищення протезів.

Показання до застосування товарів Лакалут

Зубні пасти підходять для всієї родини, включаючи дорослих і дітей на будь-якому етапі їх розвитку.

Вибір зубної пасти залежить від конкретного стану та наявності стоматологічних проблем:

 • карієс та схильність до нього;
 • шкідливі звички – наприклад, паління – через які зубна емаль жовтіє та тьмяніє;
 • кровоточивість ясен;
 • підвищена чутливість зубів до солодкого, холодного, гарячого;
 • неприємний запах з ротової порожнини.

Засоби для фіксації зубних протезів допоможуть закріпити штучну конструкцію будь-якого типу й забезпечать комфорт під час носіння. Показання до застосування ополіскувача – несвіже дихання, пов’язане як зі шкідливими звичками, так і з захворюваннями ШКТ.

Протипоказання

Особливих немає. Єдине протипоказання – індивідуальна чутливість та непереносимість компонентів.

Особливості товарів Лакалут

Продукція німецького виробника спрямована на захист не тільки зубів, а й ротової порожнини. Має такі корисні властивості:

 1. Ефективний захист від карієсу.
 2. Запобігання захворюванням ясен.
 3. Видалення зубного нальоту та зубного каменю.
 4. Заспокоєння чутливих зубів.
 5. Покращення загального стану ротової порожнини.
 6. Усунення неприємних запахів.

Продукція німецького бренду підходить для щоденного використання.

Побічні дії

У випадку правильного використання не зафіксовано. В інших випадках побічні дії усувають симптоматично.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Користуватися товарами Лакалут можна без обмежень. Вони не вступають у взаємодію з лікарськими препаратами й не змінюють своєї дії, якщо дотримуватися інструкцій на упаковці. Від форми випуску залежить дозування, ціна Лакалут також залежить від цього показника.

Умови зберігання

Тримати в сухому місці, недоступному для дітей.

Для покупки продукції Lacalut та інших засобів догляду за ротовою порожниною в Києві та інших містах України ви можете скористатися мережею аптек «Бажаємо здоров'я».

Крім того, на офіційному сайті клієнти можуть ознайомитися з офіційними інструкціями, відгуками інших покупців, інформацією про аналоги тощо.

Редакторська група
Оновлено
28.03.2024
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Лакалут на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Лакалут - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 68