Лактіалє - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Бренд
Лінійка
Виробник
Країна
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Об'єм
Застосувати фільтри
Фільтр
Форма випуску: Капсули
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Порошок
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Порошок
Виробник: Фармак АТ
Loading ...

Лактіалє: інструкція з використання

Форми випуску

Показання до застосування Лактіалє

Режим дозування

Протипоказання

Особливості Лактіалє

Побічні дії

Взаємодія з іншими медикаментами та продуктами харчування

Передозування

Умови зберігання

Використана література

Щоб уникнути дисбалансу мікрофлори кишківника, лікарі призначають Лактіале, ціна якого вигідно відрізняється серед аналогів. Дисбактеріоз часто виникає після лікування антибіотиками або впливу несприятливих факторів довкілля та може спричинити небажані симптоми.

Основна перевага лікарського засобу – це комбінація пробіотиків та пребіотиків усередині одного препарату. Завдяки такому поєднанню можна не лише зняти симптоми, але й виявити причину розладу шлунка та відновити порушену мікрофлору.

Ліки Лактіале є синбіотиком, а саме комплексом пребіотиків і пробіотиків, які своєю чергою складаються з двох видів біфідобактерій, чотирьох видів лактобактерій і молочнокислого стрептокока. Основна мета терапії – заселити кишківник живими штамами нормальної мікрофлори після перенесеного організмом стресу незалежно від причини. Лікувальна дія настає через 1 годину, за цей час бактерії виходять з анабіозу.

До складу входять такі види бактерій:

 • Lactobacillus casei;
 • Lactobacillus rhamnosus;
 • Streptococcus thermophilus;
 • Bifidobacterium breve;
 • Lactobacillus acidophilus;
 • Bifidobacterium infantis;
 • Lactobacillus bulgaricus.

Додатковими компонентами виступають фруктоолігосахариди та магнію стеарат. Суспензії складаються з:

 • Bacillus clausii UBBC-07:
 • очищеної води.

Харчова та енергетична цінність на 100 г порошкового медикаменту:

 • 0,4 г білків;
 • 94,9 г вуглеводів;
 • 0,1 г жирів;
 • 382,0 ккал;
 • 1624 кДж.

Харчова та енергетична цінність на 100 г капсули:

 • 0,5 г білків;
 • 92,7 г вуглеводів;
 • 0,2 г жирів;
 • 375 ккал;
 • 1592 кДж.

Виготовляються ліки такими фармацевтичними компаніями:

 • «НОРД ФАРМ» у Польщі;
 • «Фармак» в Україні;
 • «Юнік Біотек» в Індії.

Проведені дослідження показали, що Лактіале допомагає зміцнити природний захист організму, сприяє врівноваженню імунної відповіді та посилює стійкість організму до несприятливих факторів навколишнього середовища. Купити медикамент в аптеках України можна без рецепта.

Форми випуску

Форми випуску пробіотика Лактіале:

 1. Порошок можна використовувати дітям віком від двох років. Фасується 1-грамовими пакетиками, всередині пачки знаходиться 10 пакетів.
 2. Суспензія підходить для лікування дітей віком від 4 років і дорослих. Випускається у флаконах по 5 мл, у картонній упаковці міститься 10 флаконів.
 3. Капсули показані лише для дорослих та дітей з 12 років. В одній капсулі міститься 230 міліграмів діючої речовини. У блістері міститься 15 штук. У коробці знаходиться 2 блістери.

Показання до застосування Лактіалє

Показання для використання комплексу корисної мікрофлори:

 1. Підтримка балансу імунної та нервової систем.
 2. Відновлення мікрофлори кишківника після приймання антибіотиків, зміни кліматичних поясів, дії стресових факторів, шкідливого раціону, об'їдання, строгих дієт, зниженого імунітету, поганої питної води.
 3. Створення природного захисту організму дитини.
 4. Кольки, запори, утворення газів в органах ШКТ.
 5. Інфекції ШКТ, отруєння, порушення травлення.
 6. Полегшення проносу, зниження утворення газів, болю в животі.
 7. Авітаміноз групи В. Bacillus clausii виробляє вітаміни групи В, які дозволяють скоригувати нестачу необхідних елементів у крові.

Режим дозування

Спосіб застосування та дозування залежать від лікарської форми:

 1. Суспензія приймається внутрішньо натщесерце. Перед вживанням флакон необхідно струсити. Діти старше 4 років приймають один флакон на добу, що дорівнює 5 мілілітрам. Це максимальне добове дозування. Діти старше 12 років та дорослі випивають 5-10 мл на добу або 1-2 флакони. Максимальна кількість становить 10 мл за один день.
 2. Порошкова форма розчиняється у воді, молоці чи іншій рідині. Діти старше 2 років приймають по 1 г сухої речовини після їди раз на день.
 3. Капсули приймаються внутрішньо після їди один раз на день. Діти старше 12 років та дорослі вживають 2 штуки одночасно.

Тривалість вживання в середньому становить один місяць, проте може бути змінена лікарем через симптоми, що виникли, або не було досягнутого ефекту від лікування. Повторний курс може бути призначений лише лікарем.

Протипоказання

Перш ніж купити Лактіале, ознайомтеся із застереженнями при застосуванні:

 1. Непереносність основних речовин у складі.
 2. Вік. Дітям віком до 2 років протипоказане приймання, від 2 років можливе використання порошку, від 4 років — суспензій.
 3. Продукт не замінює повноцінний раціон.
 4. Не можна вводити як ін'єкції.
 5. Вагітність, лактація. У цей період жінкам не рекомендується вживати медикамент. Іноді лікар може призначити препарат, якщо очікуваний результат перевищує потенційний ризик для плоду. Однак застосування слід здійснювати під суворим контролем лікаря.

Особливості Лактіалє

Дітям до 12 років, вагітним та людям зі зниженим імунітетом курс показаний лише за призначенням лікаря. Перед застосуванням потрібна консультація фахівця.

Побічні дії

Побічних дій, пов'язаних зі споживанням синбіотика, не виявлено. Виняткові випадки можуть характеризуватись такими явищами:

 • підвищена чутливість, пов'язана із загостреним сприйняттям слухових, зорових, нюхових, тактильних та інших подразників;
 • почервоніння шкірних покривів, висипання, кропив'янка;
 • поява алергічного нежитю;
 • задишка;
 • набряк Квінке;
 • анафілактичний шок;
 • падіння тиску, блювотні позиви, діарея;
 • бліда шкіра;
 • утруднене дихання;
 • непритомність.

При виявленні у пацієнта одного або кількох симптомів важливо терміново викликати швидку допомогу, скасувати терапію лікарським засобом та промити шлунок за допомогою сорбенту.

У тяжких випадках необхідно доставити обстежуваного до лікарні для здійснення промивання шлунка та інших процедур під наглядом фахівців.

Взаємодія з іншими медикаментами та продуктами харчування

При одночасному застосуванні з антибіотиками важливо чергувати приймання. Синбіотик має бути включений у терапію між використанням антибіотиків.

Ліки у вигляді порошку та капсул використовуються виключно після їди. Суспензію важливо застосовувати до вживання їжі.

Передозування

Досліджень, спрямованих на вивчення згубного впливу медикаменту на організм людини при перевищенні дозування, проведено не було. Інформації про передозування немає.

Умови зберігання

Препарат Лактіале важливо зберігати в оригінальній картонній упаковці, дотримуючись необхідного температурного режиму — менш як 25 градусів. Пряма дія сонячних променів та вологість протипоказані. Дорослі пацієнти повинні обмежити безперешкодний доступ дітей до засобу. При дотриманні умов зберігання всі лікарські форми зберігають свою дію протягом двох років з моменту виготовлення.

Інструкцію надано для ознайомлення пацієнта перед призначеним курсом лікування. Не займайтеся самолікуванням.

Якщо ви шукаєте найкращу ціну на синбіотик, оформіть замовлення в нашій інтернет-аптеці з доставкою. У нас широкий асортимент, грамотні фармацевти та вигідні ціни. Придбати необхідний медикамент можна як в аптеці, так і онлайн.

Використана література

https://laktiale.ua/

https://farmak.ua/ru/drugs/laktiale-multi/

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Лактіалє на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Лактіалє - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 6
✅ Форма випуску Капсули, Порошок, Розчин