Мамалак - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Бренд
Виробник
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Об'єм
Застосувати фільтри
Фільтр
Виробник: Фармафлор с.р.л. (Італія)
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 30 мг
Виробник: Альпіфлор
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Виробник: Альпіфлор
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Альпіфлор
Loading ...

Мамалак: інструкція з використання

Мамалак – це препарат (дієтична добавка), який містить високоактивний якісно очищений фермент лактази, необхідний для перетравлення і нормального засвоєння лактози – молочного цукру. Краплі Мамалак склад мають наступний:

  • лактаза;
  • гліцерин.

Засіб є безпечним для дітей з першого дня життя, допомагає перетравлювати молоко в період налагодження процесу травлення. Капсули призначають дітям та дорослим при лактозній недостатності. Ефект настає миттєво при використанні засобу у формі крапель, та протягом 10 хвилин при прийомі капсул.

Придбати ліки за прийнятними цінами можна в аптеці «Бажаємо здоров’я». На сайті є вся необхідна інформація про препарат Мамалак: ціна, склад, інструкція, відгуки покупців. Тут легко забронювати медикаменти, дитяче харчування, засоби гігієни та забрати у вибраній аптеці в Києві чи іншому місті України. На сайті зручно порівнювати вартість ліків від різних виробників.

Форми випуску

Препарат можна купити у формі крапель та капсул. Мамалак краплі дозволяється застосовувати дітям з перших днів життя та протягом усього періоду, поки лактоза не почне якісно засвоюватись в організмі (зазвичай до 4 місяців).

Для дорослих, які страждають від лактозної недостатності, рекомендовано вживати Мамалак таблетки. Інструкція вказує, що в формі капсул засіб можна приймати з одного року. Маленьким дітям можна додавати вміст капсули в молочну їжу.

Показання до застосування препарату Мамалак

Показанням до застосування є складне перетравлення лактози через недостатнє вироблення кишкового ферменту лактази, а також лактозна непереносимість у дітей та дорослих. Застосування можливе з перших днів життя протягом тривалого часу.

Засіб ефективно рятує від коліків без ризику звикання. Використовувати його можна при кожному вживанні їжі, що містить молочні продукти (при вживанні безлактозного молока чи суміші препарат не є необхідним, проте також може застосовуватись для полегшення засвоєння).

Режим дозування

Детальну інформацію щодо дозування дає супроводжуюча Мамалак інструкція. При використанні препарату для немовлят на допомогу прийде наступна таблиця:

Вік дитини

Кількість крапель

Кількість молока або суміші

з перших днів до 2 тижнів

5

60-90 мл

до 4 тижнів

6

120 мл

до 2 місяців

8

150 мл

до 4 місяців

9

150-180 мл

Зазвичай після 4 місяців потреба у вживанні препарату зникає. Його можна поступово скасовувати, спочатку лише на денні годування, далі, якщо дитина не плакатиме в цей час – і на нічні. Детальніше про те, як приймати дієтичну добавку, розповість педіатр.

Капсули можна використовувати дорослим та дітям віком від 1 року: по одній капсулі перед кожним вживанням молочних продуктів.

Протипоказання

Протипоказанням до прийому засобу є лише індивідуальна непереносимість компонентів, які входять до його складу.

Особливості препарату Мамалак

Особливостями дієтичної добавки є:

  • можливість лікувати коліки у дитини з перших днів життя;
  • відсутність ризику виникнення звикання;
  • завдяки вмісту високоактивної лактази дія починається миттєво після застосування;
  • сумісність як з грудним, так і штучним вигодовуванням;
  • лише натуральні компоненти, які виробляються в організмі дитини, що виключає алергічні реакції.

Краплі прозорі, мають нейтральний смак, тому діти легко їх приймають.

Оскільки препарат є ферментом, він руйнується під впливом високої температури, тому його не можна додавати в гаряче або дуже холодне молоко або молочну суміш.

Побічні дії

Побічні ефекти у немовлят, дітей та дорослих не спостерігались.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Мамалак можна поєднувати з грудним вигодовуванням. Препарат є фізіологічним та натуральним, він сумісний з прийомом будь-яких лікарських засобів, якщо в цьому є необхідність. Не рекомендують застосовувати одночасно з ним інші засоби від коліків, проте навіть в такій комбінації він не принесе організму шкоди.

Передозування

Препарат слід використовувати в дозах, зазначених в інструкції. Перед застосуванням, а також у випадку будь-яких негативних реакцій, відсутності результату від прийому варто обов’язково звернутися до лікаря, який знає все про властивості та дію Мамалаку. Самолікування може нашкодити здоров’ю.

Умови зберігання

Зберігати препарат потрібно при температурі не вище за 25°C. Не заморожувати. Використати краплі важливо протягом 3 тижнів з моменту відкриття. Не піддавати впливу прямих сонячних променів.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Мамалак на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Мамалак - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 4
✅ Форма випуску Капсули, Краплі