Омега 3 - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Бренд
Виробник
Ще (3)
Країна
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Ще (1)
Застосувати фільтри
Фільтр
Форма випуску: Капсули
Виробник: NOW INTERNATIONAL
Loading ...
Виробник: Красота та Здоров’я ТОВ (Україна)
Loading ...
Виробник: Красота та Здоров’я ТОВ (Україна)
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Голден-фарм
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Хелсівей Продакшн
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Хелсівей Продакшн
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Голден-фарм
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Хелсівей Продакшн
Loading ...
Виробник: NOW FOODS
Loading ...
Виробник: Красота та Здоров’я ТОВ (Україна)
Loading ...
Виробник: New Food Technologies
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: АВА плюс
Loading ...

Омега 3: інструкція з використання

Препарати Омега 3 — це комплекс поліненасичених жирних кислот, необхідних людині для здійснення багатьох процесів і нормального функціонування органів. Людина не здатна синтезувати ненасичені жирні кислоти, а може їх отримати тільки з їжею. Тому часто препарати з Омегою-3 позиціюють як харчову добавку. Такий лікарський засіб виготовляє багато виробників:

 • Юніфарм, Інк., США;
 • Хелсівей Продакшн, США;
 • Здоров’я та краса, Україна;
 • АВА плюс, Україна;
 • NOW INTERNATIONAL, США;
 • Голден-фарм, Україна;
 • Здравофарм, Україна та ін.

Випускають медичний засіб у формі капсул. До складу Омега-3 входять три важливі поліненасичені жирні кислоти, а саме:

 • Альфа-лінолеїнова кислота (АЛК);
 • Докозагексаєнова кислота (ДГК);
 • Ейкозапентаєнова кислота (ЕПК).

Капсула також містить допоміжні складові: желатин, гліцерин та очищену воду. Капсули знаходяться або у блістерах, або у флаконі.

Придбати препарати для покращення пам'яті за прийнятними цінами можна на сайті аптеки «Бажаємо здоров'я». На сторінці є вся необхідна інформація: інструкція, наявність. Також вказана на Омега 3 ціна. Вибраний лікарський засіб потрібно забронювати, а потім купити у найближчій аптеці. Мережа «Бажаємо здоров'я» охоплює Київ та інші міста України.

Варто зауважити, що вартість може відрізнятися в залежності від виробника. Також не треба самостійно лікувати хвороби та купувати медичні препарати без призначення лікаря. Самолікування може бути небезпечним для здоров’я.

Показання до застосування Омеги 3

Додана до Омега 3 інструкція зазначає, що кислоти в її складі мають гіполіпідемічну дію, а також невеликий антикоагуляційний, антиагрегантний, протизапальний та імуномодулюючий ефект. Омега 3 сприяє нормалізації обміну жирів, позитивно впливає на судинний тонус.

Показання до застосування препаратів з Омегою 3:

 • комплексна терапія атеросклерозу;
 • ішемічна хвороба серця;
 • артеріальна гіпертензія — підвищення артеріального тиску;
 • як додатковий метод лікування при вторинній профілактиці інфаркту міокарда;
 • додатково до дієтотерапії при гіпертригліцеридемії.

При розвитку атеросклерозу на стінках судин утворюються атеросклеротичні бляшки, що порушують кровотік. В результаті внутрішні органи відчувають нестаток кровопостачання. Особливо страждають клітини мозку, нервова система. Омега 3 є одним з будівельних компонентів для оболонки клітин нервової системи, що відповідають за рефлекси та передачу нервових імпульсів. В комплексі часто призначають препарати для нервової системи, що регулюють біохімічні процеси у мозку.

Режим дозування

Для забезпечення нормальної життєдіяльності організму достатньо добового споживання 1 г жиру. Пaцiєнтaм iз зaxвopювaннями cepцeвo-cудиннoї cиcтeми нeoбxiднo збiльшити дoбoву нopму дo 2 гpaм. Miнiмaльнa дoбoвa дoзa лiпiдiв, peкoмeндoвaниx дiтям, cтaнoвить O,25 г. Прийом ліків продовжують до досягнення терапевтичного ефекту. Капсули слід приймати під час їжі.

Побічні дії

Серед побічних дій найчастіше спостерігаються розлади ШКТ: діарея, нудота, блювота, здуття, рефлюкс. Реакції шкіри — не так часто у вигляді екземи чи загострення акне. У хворих на гіпертригліцеридемію були випадки підвищення активності печінкових трансміназ.

Протипоказання

Фармакологічний засіб не призначають дітям до 12 років. Протипоказаннями є підвищена чутливість та виникнення реакцій на компоненти ліків. При передозуванні виникають симптоми зі сторони розладів ШКТ. В такому разі проводять симптоматичну терапію.

Омега 3 з обережністю призначають пацієнтам з підвищеним ризиком геморагій. Гіперхіломікронемія І типу є протипоказанням для призначення Омеги 3.

Особливості Омеги 3

Препарат має властивості накопичувати свою дію, тому ефект після скасування зберігається протягом місяця. Омегу 3 призначають курсами до 4 разів на рік в комплексній терапії хворих з діагнозом атеросклерозу та ішемічної хвороби серця. Таким пацієнтам регулярно проводять контроль ліпідного рівня та згортання крові.

Препарат не рекомендовано призначати разом з фібратами та варфарином. Вагітним та жінкам, що годують грудьми, засіб можна приймати тільки у випадку особливої необхідності. Зазвичай препарат не призначають. На керування автомобілем не впливає.

Негативна взаємодія з харчовими продуктами відсутня. Навпаки, капсули Омеги 3 слід приймати під час їжі, щоб запобігти можливим розладам травлення. Капсули зберігають щільно закритими у флаконі, або ж в оригінальному блістері у недоступному для дітей місці.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Омега 3 на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Омега 3 - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 14
✅ Форма випуску Капсули