Поліжинакс - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Застосувати фільтри
Фільтр
Виробник: Іннотера Шузі
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Іннотера Шузі
Loading ...

Поліжинакс: інструкція з використання

Поліжинакс – це комбінований препарат для місцевого застосування, призначається при лікуванні вагінальних жіночих інфекцій та профілактиці їхніх ускладнень. Має протимікробну та антисептичну дію і випускається у формі капсул.

Склад та показання до застосування Поліжинаксу

Поліжинакс свічки виготовлені на основі трьох активних компонентів:

 • ністатину;
 • поліміксину В сульфату;
 • сульфату неоміцину.

Ністатин – це антибіотик протигрибкової дії, застосування якого сприяє фунгіцидному ефекту, оскільки дозволяє з'єднувати ергостерол у мембрані грибків, які відносять до роду цвілевих, Candida та дріжджоподібних.

Поліміксину В сульфат – антибактеріальний засіб, отриманий з поліпептиду, що чинить бактерицидну дію відносно до 11 грамнегативних мікроорганізмів шляхом порушення осмотичної резистентності клітинної мембрани, Сульфат неоміцину – антибіотик, який уповільнює функціональність рибосом, що забезпечує високий бактерицидний ефект.

Також до складу препарату входить диметилполісилоксан, який забезпечує нормальне функціонування клітин слизової оболонки в піхві та має протизапальний, обволікаючий, репаративний та протисвербіжний ефект.

Даний препарат є гінекологічним лікарським засобом і призначається лікарем при наступних симптомах та захворюваннях:

 • вагініт (змішаного бактеріального чи грибкового генезу);
 • цервіцит (запальне захворювання, що локалізується в шийці матки і протікає в гострій і хронічній формах);
 • вульвовагініт.

Також такі гінекологічні препарати призначаються як профілактичні засоби від інфекційних ускладнень, які можуть виникнути внаслідок хірургічного втручання. Поліжинакс, аналоги якого навряд чи дадуть очікуваний ефект, необхідно приймати перед пологами при внутрішніх дослідженнях уретри, а також у період встановлення контрацептивної спіралі.

Поліжинакс: інструкція

Цей лікарський засіб випускається у двох формах:

 • в емульсії капсул – Поліжинакс Вірго (по 6 одиниць в упаковці) для інтравагінального використання;
 • у вагінальних капсулах (по 6-12 одиниць у заводській упаковці) – покриті захисною оболонкою із желатину.

Фармакологічні властивості ліків характеризуються діючими речовинами, що знаходяться у складі Поліжинаксу. Що стосується дозування та приймання лікарського засобу, курс лікування визначається лікарем. Це може залежати як від форми випуску ліків, так і від хвороби. У жодному разі не слід займатися самолікуванням, перевищувати вказану лікарем дозу та самостійно продовжувати курс лікування, оскільки це може призвести до побічних ефектів та передозування. Серед таких дій зазначають:

 • алергічні реакції;
 • висипання на шкірі;
 • свербіж;
 • контактна екзема;
 • роздратування.

При передозуванні можуть спостерігатися відхилення у роботі нирок та органів слуху. Особливо до цього схильні пацієнтки з нирковою недостатністю.

Термін придатності Поліжинаксу становить два роки. Зберігати ліки необхідно в сухому місці при температурі, що не перевищує 25 °С, у недоступному для дітей місці.

Протипоказання та взаємодія з іншими препаратами

Цей лікарський засіб не рекомендовано до застосування у таких випадках:

 • підвищена чутливість до основних та допоміжних речовин у складі;
 • алергікам, які страждають на непереносимість сої та арахісу;
 • при лактації.

При кольпіті у перші 3 місяці перебігу вагітності Поліжинакс не рекомендований до приймання. Одночасне приймання гінекологічних ліків та сперміцидів знижує ефективність дії контрацептива.

Де Поліжинакс купити за доступною ціною в Україні?

Якщо ви хочете придбати Поліжинакс, ціна якого є досить доступною, а також вагінальні свічки з іншими лікарськими показаннями, зробіть замовлення на сайті аптеки «Бажаємо здоров'я». У нас ви знайдете широкий вибір сертифікованих ліків за прийнятними цінами від відомих українських та закордонних виробників.

Ми пропонуємо як покупку ліків в одній з аптек мережі в Києві та інших містах, так і замовлення препарату на сайті. Спосіб придбання препарату не впливає на його вартість. Для швидкого пошуку необхідної позиції можна скористатися зручною системою фільтрів. Щоб отримати додаткову інформацію, зверніться до нашого онлайн-консультанта.

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Поліжинакс на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Поліжинакс - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 3
✅ Форма випуску Капсули