Пульмобріз - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Країна
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Сава Хелскеа
Loading ...
Виробник: Медітоп Фармасьютікал
Loading ...
Виробник: Медітоп Фармасьютікал
Loading ...
Форма випуску: Порошок
Виробник: Сава Хелскеа
Loading ...
Форма випуску: Порошок
Виробник: Сава Хелскеа
Loading ...

Пульмобріз: інструкція з використання

Пульмобріз — муколітичний засіб, що застосовують при кашлю та застудних захворюваннях дихальних шляхів. Активними речовинами препарату є ацетилцистеїн та амброксолу гідрохлорид. Призначають Пульмобріз для дітей і дорослих при необхідності нормалізації бронхіальної секреції та її евакуації. В аптеках України Пульмобріз доступний у двох лікарських формах:

 • таблетки, що містять 200 мг ацетилцистеїну і 30 мг амброксолу;
 • порошок – вміст діючих речовин такий же, як і в таблетках. Порошок розчиняють у воді та приймають всередину.

Основні властивості ацетилцистеїну — зниження в’язкості бронхіального секрету. Амброксолу гідрохлорид має муколітичну, протизапальну, імуностимулюючу та антиоксидантну дії. Також ця речовина знижує м’язову гіперактивність бронхів у хворих на астму.

Придбати ліки від астми за прийнятними цінами можна в мережі аптек «Бажаємо здоров'я». На сайті доступна актуальна інформація про фармакологічні засоби: інструкція, вартість, наявність в аптеках Києва та інших міст. Вказана на Пульмобріз ціна може відрізнятися та залежить від форми випуску. Вигідно купити ліки допоможе бронювання на сайті.

Важливо не займатись самолікуванням, а приймати лікарські препарати для респіраторної системи тільки за призначенням лікаря. Хоча додана до Пульмобріз інструкція містить інформацію про дозування та показання до застосування, адекватно оцінити стан пацієнта та визначити потребу в лікуванні може тільки спеціаліст.

Показання до застосування Пульмобрізу

Під час консультації терапевт пояснить пацієнту, для чого буде призначений Пульмобриз. Зазвичай клінічними показаннями до застосування препарату є:

 • гострий чи хронічний бронхіт;
 • пневмонія;
 • бронхіальна астма;
 • трахеїт;
 • ларингіт;
 • муковісцидоз;
 • обструктивні захворювання легенів.

Також застосовують Пульмобріз при всіх станах та хворобах з порушенням виділення бронхіального секрету.

Режим дозування

Інструкція таблеток Пульмобріз пропонує рекомендовані дози для дорослих: по 1 таблетці 3 рази на добу. Курс лікування складає 5-7 днів. Препарат не призначають дітям, молодшим за 12 років.

Якщо лікувати кашель засобом у формі порошку, то вміст 1 саше треба розчинити у 100 мл води та пити 3 рази на день.

При передозуванні спостерігались нудота, блювання, діарея та зниження артеріального тиску. Лікування симптоматичне. Тяжких реакцій при передозуванні не виявлено, але не рекомендується перевищувати дози, призначені лікарем.

Протипоказання та побічні дії

Протипоказаннями є підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату, загострення виразки шлунку та дванадцятипалої кишки, легенева кровотеча, кров у мокротинні та приступ бронхіальної астми.

Препарат не призначають у разі порушень бронхіальної моторики. Пацієнтам, хворим на бронхіальну астму, Пульмобріз застосовують з обережністю, тому як може виникнути бронхоспазм.

Препарат не призначають вагітним та в період лактації.

Побічні дії при застосуванні Пульмобрізу можуть бути такими:

 • анафілактичні реакції — шок та набряк;
 • висипи на шкірі, свербіж, кропив’янка;
 • нудота, стоматит, сухість у роті, печія, блювання, діарея;
 • бронхоспазм, ринорея;
 • головний біль;
 • тахікардія, підвищення артеріального тиску;
 • гарячка.

Дані про вплив на реакції під час керування автомобілем недостатні.

Особливості Пульмобрізу

Заборонено приймати разом Пульмобріз та препарати, що пригнічують кашель. Така взаємодія призведе до накопичення мокротиння. Ефективність препарату знижується при одночасному прийомі з активованим вугіллям. Ацетилцистеїн здатен зменшувати гепатотоксичну дію парацетамолу.

Не рекомендовано одночасно приймати препарат з такими антибіотиками, як тетрациклін (за винятком доксицикліну), ампіцилін, амфотерицин В, цефалоспорини, аміноглікозиди. Від цього знижується ефективність обох засобів. Треба розділити антибіотик та муколітичний препарат як мінімум на 2 години.

При вживанні Пульмобрізу у формі порошку рекомендовано використовувати тільки скляний посуд. Контакт компонентів препарату с металом чи гумою призведе до утворення сульфідів з дуже характерним запахом.

Порошок і таблетки слід зберігати в оригінальному пакуванні. Ліки повинні знаходитись у недосяжності для дітей та зберігатись у темному місці при температурі не вище 25 градусів. Термін придатності обох форм препарату — 4 роки.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Пульмобріз на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Пульмобріз - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 5
✅ Форма випуску Таблетки, Порошок