Спіронолактон - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Країна
Форма випуску
Спосіб введення
Зберігання
Кількість в упаковці
Дозування
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 25 мг
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 100 мг
Виробник: Салютас Фарма
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 50 мг
Виробник: Салютас Фарма
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 100 мг
Виробник: Дарниця ФФ
Loading ...

Спіронолактон: інструкція з використання

Спіронолактон – це калійзберігаючий діуретик, антагоніст альдостерону, який застосовується для лікування серцевої недостатності та ускладнень при захворюваннях печінки. Він випускається у формі таблеток дозуванням 25, 50 і 100 мг, головною діючою речовиною в яких є спіронолактон. Купити пігулки Спіронолактон онлайн за доступною вартістю можна на сайті нашої аптеки «Бажаємо здоров'я». У нас ви також можете замовити ліки від захворювань серця за прийнятними цінами з видачею у найближчій аптеці мережі в Києві та інших містах України.

Спіронолактон: інструкція

Лікарська форма препарату – таблетки білого із жовтуватим відтінком кольору, які випускаються у блістерах по 30 таблеток в упаковці. Крім основної діючої речовини (спіронолактон), ліки доповнюються допоміжними компонентами:

  • молочний цукор (моногідрат лактози);
  • колоїдний діоксид кремнію;
  • кукурудзяний крохмаль;
  • магнію стеарат;
  • повідон К25.

Після застосування ліків швидко всмоктується у шлунково-кишковому тракті з адсорбцією до 90%. Процеси метаболізму відбуваються у печінці. Виведення здійснюється через нирки, також невелика кількість складу виходить із жовчю. Пігулки приймаються внутрішньо, після чого необхідно рясно запити препарат водою. Препарат застосовувати внутрішньо дорослим та дітям. Добова доза препарату розприділяється на 1 або в 2 прийоми, рекомендується прийом вранці.

Тривалість курсу лікування і доза підбирається індивідуально і призначаються виключно лікарем. Перед оперативним втручанням препарат застосовують у дозі 100-400 мг на день.

При серцевій недостатністі, набряках, зумовлених нефротичним синдромом початкова доза становить 100 мг за 1 або 2 прийоми. Добова доза також може коливатись у межах від 25 до 200 мг.

У комбінації з іншими антигіпертензивними препаратами для лікування артеріальної гіпертензії застосовують в дозуванні 50-100 мг на добу за 1 або 2 прийоми.

Показання

Цей препарат призначається у таких випадках:

  • набряки, які спричинені хронічною серцевою недостатністю;
  • цироз печінки;
  • набряклість при захворюваннях нирок;
  • первинний гіперальдостеронізм;
  • профілактика гіпокаліємії для пацієнтів, які отримують серцеві глікозиди.

Протипоказання та побічні дії

Лікарський засіб на основі спіронолактону протипоказаний до застосування у пацієнтів із хворобою Аддісона, гіперкальціємією, гіперкаліємією, хронічною нирковою та печінковою недостатністю, цукровим діабетом та анурією. Також варто звернути увагу на перенесення діючих компонентів ліків.

Серед побічних дій відзначають блювання, нудоту, біль у животі, сонливість, запаморочення та алергічні реакції (кропив'янка, свербіж, висипання на шкірі). У деяких випадках спостерігаються м'язові спазми. Практично завжди побічні дії відбуваються через передозування або самостійний прийом препарату. Не займайтеся самолікуванням – купуйте Спіронолактон 100 тільки після призначення лікаря.

Цей препарат, незалежно від виробника, при одночасному застосуванні з антигіпертензивними засобами може надмірно знижувати тиск, тому потребує, в такому випадку, корекції доз. Також його не варто одночасно приймати з медикаментозними засобами на основі калію, саліцилатів, індометацину, дигоксину та кандесартану.

Де придбати Спіронолактон в інтернеті?

Замовити Спіронолактон, ціна якого буде на доступному рівні, онлайн можна в аптеці «Бажаємо здоров'я». У нас ви також можете купити препарати для розчинення каменів у нирках та інші ліки зі зручною видачею у будь-якій аптеці мережі. Вся процедура займе не більше 5 хвилин, у чому вам допоможуть зручні фільтри сайту. З нами купувати ліки стало швидко та просто!

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Спіронолактон на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Спіронолактон - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 4
✅ Форма випуску Таблетки