Сиднофарм - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Країна
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 2 мг
Виробник: Вітаміни
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 2 мг
Виробник: Софарма
Loading ...

Сиднофарм: інструкція з використання

Сиднофарм – це лікарський препарат болгарського виробника Sopharma, який призначають для лікування захворювань серцево-судинної системи та з метою профілактики нападів стабільної і нестабільної стенокардії. Він випускається у формі таблеток по 2 мг, основна діюча речовина – молсидомін. Замовити таблетки Сиднофарм онлайн за доступною вартістю можна на сайті аптеки «Бажаємо здоров'я». Ми також пропонуємо придбати препарати для серцево-судинної системи, які ви зможете забронювати на сайті з видачею в найближчій аптеці мережі у Києві та інших містах України.

Сиднофарм: інструкція

В основі цього препарату міститься молсидомін, який доповнюється такими речовинами:

 • моногідрат лактози;
 • гіпромелоза;
 • манітол;
 • пшеничний крохмаль;
 • безводний колоїдний діоксид кремнію;
 • мікрокристалічна целюлоза;
 • олія листя перцевої м'яти;
 • магнію стеарат;
 • жовтий барвник.

Ліки випускаються у блістерах по 10 таблеток у кожному. Завдяки властивостям діючої речовини препарат розширює венозні судини, а також чинить анальгетичну, антиагрегантну та антиангінальну дію. За всіх переваг препарату Сиднофарм ціна на нього залишається на доступному рівні.

Лікарський засіб призначається після ретельного огляду лікарем, який в індивідуальному порядку оцінює стан пацієнта та приймає рішення щодо дозування і тривалість лікування. Не варто займатися самолікуванням, оскільки це може призвести до передозування, побічних дій та ускладнень.

Таблетки приймаються внутрішньо будь-коли, незалежно від їжі. Необхідно відразу проковтнути препарат, запив його рідиною. Стандартне дозування Сиднофарм 2 мг – двічі на день. Іноді дозу можна підвищувати до 6-8 мг (виключно за рекомендаціями лікаря). Для профілактики захворювань лікар може вдвічі зменшити дозу.

Показання та протипоказання до застосування

Дані ліки застосовують як профілактичний засіб від стенокардії. Препарат також може запобігти сердечному нападу, інфаркту міокарда та необхідний пацієнтам із серцевою недостатністю.

Як і інші ліки від стенокардії, Сиднофарм не рекомендується приймати при наступних захворюваннях:

 • гострий інфаркт міокарда;
 • токсичний набряк легень;
 • колапс;
 • артеріальна гіпотензія;
 • знижений тиск лівого шлуночка.

Також необхідно відмовитися від прийому ліків під час вагітності та періоду грудного вигодовування. Сиднофарм не рекомендується приймати дітям віком до 18 років.

Побічні ефекти та передозування

Серед побічних ефектів необхідно відзначити зниження артеріального тиску, колапс, головний біль, нудоту, діарею та втрату апетиту. У деяких випадках можуть виникати алергічні реакції у вигляді сверблячки, висипів на шкірі та бронхоспазму. Побічні ефекти практично не виникають у разі дотримання дозування, яке призначив лікар.

Також варто звернути увагу на лікарську взаємодію препарату з іншими медикаментами. Не варто одночасно пити Сиднофарм з антигіпертензивними та судинорозширювальними засобами. Також варто розділити прийом препарату та ацетилсаліцилової кислоти.

Купити Сиднофарм за прийнятними цінами в інтернеті можна на сайті аптеки «Бажаємо здоров'я». Ми пропонуємо широкий вибір лікарських засобів, які ви можете забронювати в кілька кліків та забрати у найближчій аптеці мережі. З нашою аптекою вам не доведеться витрачати час та сили на пошуки необхідного препарату, тому що всі ліки можна замовити віддалено.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Сиднофарм на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Сиднофарм - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Форма випуску Таблетки