Синупрет - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Об'єм
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Біонорика
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Біонорика
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 160 мг
Виробник: Біонорика
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Виробник: Біонорика
Loading ...
Форма випуску: Сироп
Виробник: Біонорика
Loading ...

Синупрет: інструкція з використання

Форми випуску

Показання до застосування Синупрету

Режим дозування

Протипоказання

Особливості Синупрету

Побічні дії

Взаємодія з іншими медикаментами та продуктами харчування

Передозування

Умови зберігання

Використана література

Впоратися із запаленням верхніх дихальних шляхів допоможе синупрет, ціна якого доступна кожному покупцю. Лікарський засіб сприяє виведенню рідини з придаткових носових пазух та має рефлекторну секретолітичну дію. Це дозволяє регулювати кількість секреції та нормалізувати в'язкість слизу.

Препарат Синупрет від німецьких виробників є рослинним засобом, тому рекомендований для використання дорослим, людям похилого віку та дітям від 6 років. Він надає антибактеріальний, протизапальний, протинабряковий вплив на верхню дихальну систему і виключає виникнення різноманітних ускладнень.

Синупрет належить до групи відхаркувальних, муколітичних засобів і відрізняється такими фармакологічними властивостями:

 • надає секретолітичну та протизапальну дію;
 • дозволяє ефективно вивести в'язку рідину з придаткових носових пазух та верхньої дихальної системи;
 • відрізняється противірусним та антибактеріальним ефектом.

Синупрет купити можна в аптеках України без рецепта лікаря. Проте, попередньо краще проконсультуватися з фахівцем через наявні протипоказання.

Форми випуску

Синупрет призначений для перорального застосування. Основними компонентами ліків є квітки первоцвіту, бузини, щавлева трава, вербена і корінь тирличу.

Види випуску такі:

 • Таблетки, вкриті оболонкою, відрізняються круглою формою, мають опуклу і гладку поверхні зеленого забарвлення. Всередині ядро складається з дисахариду, желатину, картопляного крохмалю, діоксиду кремнію колоїдного типу, стеаринової кислоти. Зовнішня оболонка включає акрилатний сополімер, кальцію карбонат, рицинову олію та інші речовини.
 • Сироп представлений у вигляді безбарвної чи світло-коричневої рідини з ароматом вишні. Як додаткові елементи використовуються очищена вода і рідкий мальтит. Містить спирт етиловий до 8%.
 • Краплі для приймання внутрішньо можуть мати прозорий або жовтувато-коричневий колір. Додаткові компоненти: очищена вода та етанол від 16 до 19%.

Таблетки призначаються дорослим та пацієнтам дитячого віку від 6 років у вигляді комплексної терапії у тих випадках, коли синусит відрізняється значною наявністю в'язкого секрету. Краплі та сироп призначаються дітям молодшого віку та тим, хто не має можливості використовувати ліки в іншому варіанті.

Показання до застосування Синупрету

Призначається при таких захворюваннях:

 • гайморит;
 • синусит;
 • гострий та хронічний риніт;
 • алергічний нежить;
 • фронтит.

Ліки Синупрет мають високу ефективність при різноманітних запаленнях носових пазух, які супроводжуються утворенням в'язкого секрету. Чинить протизапальну, антибактеріальну та противірусну дію.

Режим дозування

При призначенні медикаменту необхідно дотримуватись рекомендацій:

 1. Таблетки. Дорослим приймати по 2 шт. 3 рази на день. Терапевтичний курс триває до 14 днів. Не розжовувати, запивати достатньою кількістю рідини.
 2. Сироп. Дорослим – по 7,0 мл 3 рази на день. Дітям від 6 років і старше – по 3,5 мл 2 рази на добу. У віці до 5 років – по 2,1 мл двічі на день. Перед вживанням слід збовтати засіб. Приймати перорально, запивати великою кількістю рідини.
 3. Краплі. Приймаються внутрішньо, розвівши в малій кількості рідини. Дорослим та дітям шкільного віку – по 25-50 крапель 3 рази на добу. Дітям від 2 років і старше – по 15 крапель двічі на день. Гомеопатичний фітопрепарат підходить для створення інгаляційного розчину. Для цього необхідно попередньо розвести ліки у фізіологічному розчині. Для дорослих та дітей старше 16 років дозування становить 1:1. Для дітей віком від 6 до 16 років співвідношення дозувань дорівнює 1:2. Для дітей віком до 6 років – у співвідношенні 1:3. Курс лікування становить від 7 до 14 днів.

Синупрет в аптеках України користується популярністю у покупців завдяки високій ефективності. Якщо симптоми зберігаються, необхідно виконати заміну цих ліків на аналогічний засіб.

Протипоказання

Препарат має низку протипоказань:

 • індивідуальна непереносність компонентів;
 • епілепсія;
 • хвороби печінки;
 • порушення роботи головного мозку;
 • алкоголізм.

З обережністю слід приймати людям з непереносністю галактози, фруктози та з порушенням процесу всмоктування глюкози-галактози.

Особливості Синупрету

Серед особливостей під час приймання слід зазначити:

 • з обережністю приймати у період вагітності та лактації;
 • не впливає на здатність керувати транспортом;
 • не порушує концентрацію уваги.

Призначається пацієнтам з цукровим діабетом та з непереносністю певних типів цукрів лише після консультації з медичним фахівцем.

Побічні дії

Можливі такі побічні ефекти:

 • порушення робочої діяльності ШКТ;
 • болючі відчуття в ділянці живота;
 • висипання на шкірі;
 • задишка;
 • набряк Квінке.

У разі виникнення побічних впливів слід припинити приймання медикаменту та звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими медикаментами та продуктами харчування

Фітозасіб можна використовувати в етіопатогенетичній терапії, де доцільним є створення комбінації з антибактеріальними засобами. При одночасному призначенні інших лікарських форм необхідно проконсультуватися з лікарем, оскільки дослідження щодо взаємодії цих ліків з іншими медикаментами не проводилися.

Передозування

Симптоми передозування проявляються у вигляді посилених та яскраво виражених побічних ефектів. У цьому випадку скасовується лікування препаратом та проводиться симптоматична терапія.

Умови зберігання

Необхідно дотримуватися термінів та умов зберігання:

 1. Таблетки випускаються по 25 шт. у блістері з алюмінієвої фольги та полівінілхлоридної плівки. У картонній упаковці знаходяться по 2 або 4 блістери разом з інструкцією. Період зберігання при температурі до 25°C становить 3 роки. Зберігати в недоступному для дітей місці.
 2. Сироп реалізується по 100 мл у флаконі з темного скла з дозувальним краплинним пристроєм зверху. Є спеціальна кришка, що накручується, з контролем першого розтину. У картонній коробці є мірний ковпачок, інструкція та флакон. Зберігати в недоступному для дітей місці. За дотримання рекомендацій, зазначених на упаковці, період зберігання – 4 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.
 3. Краплі знаходяться у флаконі-крапельниці зі скла темного забарвлення. У коробці з картону є флакон і рекомендації щодо застосування. Зберігати у темному місці при температурних параметрах до 25°C. Термін зберігання становить до 3 років за умови дотримання всіх рекомендацій.

Синупрет за вартістю, нижчою від ринкової, можна купити в нашій інтернет-аптеці. Ми реалізуємо товар від виробників, що зарекомендували себе на фармацевтичному ринку. На сайті представлена докладна інформація про препарат Синупрет, інструкція, ціна та інформація про наявність продукції. Можна зателефонувати, щоб оформити замовлення або отримати детальну інформацію про способи доставки.

Використана література

https://www.tabletki.info/ua/ru/sinupret

https://pharm.ua/product/sinupret

https://tabletki.ua/uk/Синупрет/15546/

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Синупрет на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Синупрет - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 5
✅ Форма випуску Таблетки, Сироп, Краплі