Тантум Верде - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Об'єм
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Фільтр
Форма випуску: Спрей
Виробник: Аз. Кім. Ріун. Анжеліні Франческо АКРАФ СпА
Loading ...
Форма випуску: Льодяники
Дозування: 3 г
Виробник: Азіенде Кіміке Ріуніте Анжеліні Франческо
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: Аз. Кім. Ріун. Анжеліні Франческо АКРАФ СпА
Loading ...

Тантум Верде: інструкція з використання

Тантум Верде – це лінійка лікарських засобів на основі гідрохлориду бензидаміну, належить до групи місцевих нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ) і широко використовується в стоматологічній та отоларингологічній практиці. Крім того, бензидамін діє ще й як антисептик, перешкоджає росту та розмноженню багатьох мікроорганізмів.Він швидко позбавляє неприємних симптомів і є гарним допоміжним засобом при фарингіті та тонзиліті.

Купити Тантум Верде можна в будь-якій аптеці Києва за прийнятною ціною. Як більшість ліків від горла, препарат відпускається без рецепта. Найвигідніша вартість доступна при замовленні через інтернет-аптеку «Бажаємо здоров’я».

Форми випуску

Тантум Верде від виробника «А.К.Р.А.Ф.» випускається у трьох формах:

  • льодяники з ароматом м’яти;
  • спрей;
  • розчин для полоскання.

За своїми властивостями лікарські форми не відрізняються одна від одної. Справа лише в зручності застосування залежно від локалізації запального процесу.

Показання до застосування Тантум Верде

Тантум Верде призначається як симптоматичний засіб при:

  • подразненні та запаленні ротоглотки;
  • гінгівіті;
  • стоматиті;
  • фарингіті.

Може бути призначений як профілактичний препарат після екстракції зуба у стоматології.

Будьте пильними. Тантум Верде не лікує будь-яке з вищезазначених захворювань. Він лише послаблює симптоми, знімає біль та набряк. Тому, якщо у пацієнта виявлено стоматит, варто лікувати його за допомогою ліків від стоматиту. Будь-які інші засоби мають допоміжний характер.

Режим дозування

В залежності від форми випуску рекомендується наступне дозування для дорослих:

  • спрей – 4-8 розпилень 2-6 раз на добу;
  • розчин – розводити згідно з інформацією, що містить на Тантум Верде інструкція, застосовувати 2-3 рази на добу;
  • льодяники – повільно розсмоктувати у роті тричі на день.

Для дітей дозування дещо змінюється. В залежності від віку, ваги, важкості захворювання кратність та разові дози коригуються лікарем-педіатром. Використовувати лікарський засіб без попередньої консультації зі спеціалістом не рекомендується.

Увага! Тантум Верде льодяники заборонені для застосування дітям до 6 років через підвищений ризик асфіксії.

Протипоказання

Єдиним протипоказанням для застосування Тантум Верде є гіперчутливість до компонентів, що входять у склад препарату.

Особливості Тантум Верде

Зазвичай препарат застосовується не більше 7 днів. Якщо симптоми за цей термін не минули, потрібна повторна консультація. Можливо, виникли ускладнення, і захворювання потребує більш інтенсивної терапії, зокрема призначення антибактеріальних препаратів.

Обережність при застосуванні Тантум Верде спрею потрібно зберігати хворим на бронхіальну астму через підвищені ризики виникнення бронхоспазму. Спиртові розчини не варто використовувати спортсменам перед змаганнями через вміст спирту. Може виникнути похибка при проходженні антидопінгового тесту.

При вагітності та лактації лікування Тантум Верде дозволено. Препарат не має системного ефекту.

Побічні дії

Побічні дії при місцевому застосуванні виникають вкрай рідко і зазвичай пов’язані з гіперчутливістю до компонентів препарату. Можливе відчуття печіння в роті, сухості, стягнутості. Розвиток важких анафілактичних реакцій малоймовірний. Але його не можна виключати, особливо якщо препарат застосовується вперше. При виникненні небезпечних симптомів варто терміново звернутися до лікаря.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Тантум Верде можна застосовувати сумісно з іншими лікарськими засобами.

Передозування

Симптомів передозування при місцевому застосуванні не виявлено.

При випадковому проковтуванні великих доз препарату (що у 100 та більше разів перевищують рекомендоване дозування) можуть виникнути симптоми отруєння та важкої інтоксикації. В такому разі потрібно терміново викликати швидку допомогу. Стан потребує промивання шлунку та проведення медичних маніпуляцій з метою відновлення електролітного балансу.

Умови зберігання

Незалежно від форми випуску, препарат може зберігатися протягом чотирьох років.

Якщо вам терміново потрібно придбати Тантум Верде, ціна на який буде найкращою, завітайте на сайт інтернет-аптеки «Бажаємо здоров’я». Забронювати оригінальний товар або аналог Тантум Верде можна у будь-який час 7 днів на тиждень, а забрати у найближчій аптеці вашого міста. Будьте здорові!

Редакторська група
Оновлено
13.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Тантум Верде на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Тантум Верде - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 3
✅ Форма випуску Розчин, Спрей, Льодяники