Тіотриазолін - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Виробник
Первинна упаковка
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Об'єм
Фільтр
Форма випуску: Розчин
Дозування: 25 мг/мл
Виробник: Галичфарм
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Дозування: 25 мг/мл
Виробник: Галичфарм
Loading ...
Дозування: 1%
Виробник: ДЗ ДНЦЛЗ
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 200 мг
Виробник: Київмедпрепарат
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 200 мг
Виробник: Київмедпрепарат
Loading ...

Тіотриазолін: інструкція з використання

Тіотриазолін належить до антиоксидантних засобів з гепатопротекторною дією, що призначають в комплексному лікуванні серцево-судинних патологій та захворюваннь печінки. Діюча речовина – тіазотна кислота – має протиішемічну, мембраностабілізуючу, антиоксидантну та імуномодулюючу дії.

Тіотриазолін виготовляють такі виробники, як ПАТ «Київмедпрепарат» та корпорація «Артеріум». Препарат виробляють у формі таблеток, а також є Тіотриазолін уколи. Даний лікарський засіб можна замовити онлайн в мережі аптек «Бажаємо здоров’я». На сайті потрібно оформити бронь, а забрати ліки можна у найближчій аптеці. Важливо пам’ятати, що самолікування є небезпечним, тож препарат повинен призначати лікар.

Також в інтернет-аптеці можна отримати інформацію про препарат: ознайомитися з інструкцією, дізнатися вартість та наявність в аптеках. Зазначимо, що вказана на Тіотриазолін ціна в аптеках мережі може незначно відрізнятись.

Показання до застосування Тіотриазоліну

Завдяки фармакологічним властивостям діючої речовини, Тіотриазолін застосовують не тільки як ліки від захворювань серця – стенокардії, інфаркту міокарда, постінфарктного кардіосклерозу та серцевих аритмій. Тіотриазолін має ще такі показання:

 • лікування гепатитів – хронічних та різної етіології;
 • алкогольний гепатит;
 • цироз печінки.

Протипоказаннями є гостра ниркова недостатність та чутливість до морфолінієвої солі тіазотної кислоти або ж інших компонентів Тіотриазоліну.

Щоб дізнатися, Тіотриазолін для чого може бути призначений, треба ознайомитися з його фармакодинамікою. Основна діюча речовина препарату – тіазотна кислота – має такі властивості:

 • запобігає пригніченню функції скорочування серця;
 • стабілізує та зменшує зону некрозу та ішемії міокарда;
 • поліпшує процеси метаболізму серцевого м'яза;
 • підвищує скорочувальну здатність міокарда;
 • нормалізує серцевий ритм.

Застосування Тіотриазоліну в терапії гепатитів засновано на гепатопротекторній дії препарату. Додана до препарату Тіотриазолін інструкція вказує, що лікарський засіб здатен запобігати руйнуванню гепатоцитів та сприяти їх регенерації. Також він пришвидшує синтез жовчі та її виділення.

Режим дозування

Часто лікування починають з внутрішньом’язового або внутрішньовенного введення препарату Тіотриазолін, в дозі 25 мг/мл по 2 або 4мл 2-3 рази на добу, а далі продовжують лікування таблетками.

Дозування та спосіб введення препарату залежить від ступеня стану хворого та його діагнозу.

Якщо призначають Тіотриазолін таблетки інструкція зазначає наступне:

 • стабільна стенокардія напруження – 200 мг тричі на добу 2 місяці;
 • стенокардія спокою, інфаркт та постінфарктний кардіосклероз – 200 мг тричі на добу 1 місяць;
 • аритмія – 200 мг × 3 рази;
 • гепатити – 200 мг × 3 рази.

Також препарат доступний і в інших формах випуску:

 • тіотриазолін ін'єкції 2,5% ампули по 2,0 і 4,0 мл №10;
 • свічки вагінальні й ректальні;
 • мазь для зовнішього застосування;
 • очні краплі 1% 5 мл у флаконі.

Скільки повинен тривати курс лікування, визначає виключно лікар. Лікування має проходити під наглядом кардіолога.

Особливості Тіотриазоліну

Зазвичай пацієнти добре переносять цей препарат. Тіотриазолін не призначають дітям, бо немає достатньо досвіду такого застосування. Також не вивчався вплив препарату на вагітних. Щодо керування транспортом, інформації теж недостатньо.

В комплексній терапії ішемічної хвороби серця Тіотриазолін може комбінуватися з іншими препаратами. Його взаємодія як гепатопротектора з базисними ліками проти гепатиту також ефективна. Передозування можливо в деяких випадках. В цьому разі у сечі підвищується рівень натрію та калію. Прийом препарату скасовують та проводять симптоматичне лікування.

Побічні дії

Побічні реакції спостерігаються доволі рідко та у деяких категорій хворих. При підвищеній чутливості може виникати висипання та свербіж шкіри. У літніх пацієнтів відмічалися:

 • запаморочення;
 • задишка;
 • нудота та блювання;
 • загальна слабкість та відчуття жару.

У багатьох випадках зв’язок між деякими проявами розладів та прийомом Тіотриазоліну не доведений.

Умови зберігання

Препарат потрібно зберігати якомога далі від дітей. Строк придатності – 2 роки, таблетки мають зберігатися тільки в оригінальному блістері, в сухому та темному місці при температурі до 25°C.

Лікарський засіб відпускають за рецептом. Щоб купити таблетки чи ампули за найбільш прийнятною ціною, треба знайти в каталозі сайту «Бажаємо здоров’я» потрібні ліки, дізнатися ціни та забронювати їх у найближчій до вашого місцезнаходження аптеці. Там їх можна придбати по броні.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Тіотриазолін на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Тіотриазолін - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 5
✅ Форма випуску Розчин, Таблетки