Валокордин - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Умови відпуску
Форма випуску
Спосіб введення
Об'єм
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Застосувати фільтри
Фільтр
Форма випуску: Краплі
Виробник: Кревель Мойзельбах
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Виробник: Кревель Мойзельбах
Loading ...

Валокордин: інструкція з використання

Валокордин – це лікарський препарат, який використовується як седативний (заспокійливий) та спазмолітичний засіб. Його активні компоненти – етилбромізовалеріанат та фенобарбітал.

Валокордин почав використовуватися з 1904 року. З того часу медикамент став популярним та широко застосовуваним препаратом в багатьох країнах. Ним можна лікувати неврози, дратівливість, безсоння та нервові розлади. Валокордин, ціна якого є доступною, можна придбати в аптеці «Бажаємо здоров'я», де ви знайдете й інші ефективні ліки від неврозів. Вартість препарату та вся необхідна інформація зазначена на сайті.

Форма випуску та показання до застосування

До лікарського засобу Валокордин інструкція обов’язково додається. В ній описані властивості цього лікарського засобу, який випускається в різних лікарських формах:

 • оральні краплі – це найпоширеніша форма випуску Валокордину, яка продається у флаконах;
 • таблетки Валокордин – призначаються також для орального прийому.

Препарат може бути рекомендований в таких випадках:

 • нервові розлади – призначається для полегшення нервових розладів, напруження та станів тривоги;
 • безсоння – допомагає покращити якість сну;
 • стрес – використовується для зняття стресу та покращення загального самопочуття;
 • м'язові спазми – зокрема шлунково-кишкові спазми;
 • порушення роботи серцево-судинної системи.

Важливо зазначити, що дозування Валокордину може варіюватися в залежності від віку, стану здоров'я та індивідуальних особливостей пацієнта. Рекомендується дотримуватися вказівок лікаря. Зазвичай приймають Валокордин краплі у формі оральної рідини, яку розчиняють у воді перед застосуванням. Хоча Валокордин 20 мл продається без рецепта, існують деякі протипоказання до його застосування. Це можуть бути:

 • гостре алкогольне або наркотичне отруєння;
 • перенесення алергії на будь-який з компонентів препарату;
 • порушення функцій нирок, печінки та серцево-судинної системи;
 • вагітність та годування груддю (у таких випадках застосування має бути обговорене з лікарем);
 • дитячий вік.

Купити лікарський засіб в Києві та інших містах України за прийнятними цінами допоможе аптека «Бажаємо здоров’я». На сайті представлено сертифіковані снодійні препарати від відомих виробників.

Побічні дії та взаємодія з іншими ліками

При застосуванні Валокордину можуть виникати деякі побічні ефекти, які різняться в залежності від індивідуальних особливостей кожної людини. Деякі з можливих побічних ефектів:

 • сонливість та втома;
 • зниження уваги та концентрації;
 • втрата швидкості реакції;
 • головний біль та запаморочення;
 • травматизм через погіршення координації рухів;
 • сухість у роті;
 • зниження артеріального тиску;
 • розлади шлунково-кишкового тракту, такі як запор або діарея.

Якщо з’явилися будь-які незвичні або тяжкі побічні реакції, варто звернутися до лікаря.

Валокордин може взаємодіяти з деякими іншими лікарськими засобами. Наприклад, він може посилювати дію седативних препаратів та алкоголю. Також слід уникати одночасного прийому Валокордину з лікарськими засобами, що впливають на центральну нервову систему.

Щодо харчових продуктів, не відомо про жодні специфічні взаємодії медикаменту з їжею. Однак, слід уникати споживання алкоголю під час прийому Валокордину, оскільки це може посилити його седативний ефект.

Передозування може призвести до посилення побічних ефектів, таких як важка сонливість, запаморочення, зниження артеріального тиску тощо. У разі підозри на передозування слід негайно звернутися до лікаря.

Валокордин зберігається в оригінальному пакуванні, температура не повинна перевищувати 25°C. Не можна допускати заморожування препарату. Зберігати його потрібно згідно з інструкцією та не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на пакуванні.

Перед тим як купити Валокордин, слід звернутися до кваліфікованого спеціаліста. Застосування медикаменту рекомендується при легких формах неврозів, порушеннях сну, станах тривоги та напруженні, які супроводжуються розладами серцевого ритму. Також він може використовуватися для полегшення шлунково-кишкових спазмів. Дозування визначає лікар.

Категорія відпуску

Без рецепта – 20 мл, за рецептом – 50 мл.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Валокордин на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Валокордин - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 2
✅ Форма випуску Краплі