Золофт - інструкція, показання, склад, спосіб застосування

ФільтрСкасувати
Торгова назва
Форма випуску
Спосіб введення
Кількість в упаковці
Дозування
Діабетикам
Дорослим
Водіям
Дітям
Вагітним
Годуючим
Алергікам
Застосувати фільтри
Фільтр
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 50 мг
Виробник: Пфайзер Менюфекчуринг Дойчленд
Loading ...

Золофт: інструкція з використання

Золофт – дієвий лікарський засіб, що призначається для лікування депресивних розладів у дорослих та дітей у віці від 6 років. Активна речовина – сертралін гідрохлорид. Препарат не має снодійних та седативних властивостей. 

Золофт купити можна в аптеках Києва, проте вартість препарату доволі велика. Придбати його за помірною ціною по всій Україні допоможе інтернет-аптека «Бажаємо Здоров’я».

Форма випуску

Золофт випускається в таблетках, по 14 таблеток у блістері, 2 блістери у картонній упаковці. Задля кращого проникнення у відділи ШКТ, де відбувається всмоктування препарату, таблетки вкриті оболонкою.

Показання до застосування

Золофт призначається при наступних станах:

  • великі поодинокі епізоди депресії або ті, які мають рецидиви;
  • панічні атаки;
  • обсесивно-компульсивний розлад;
  • соціально-тривожний розлад;
  • посттравматичний стресовий розлад.

Препаратом лікувати можна дітей у віці від 6 років, дорослих та пацієнтів похилого віку. Доцільність застосування визначається лише лікарем. Самостійно призначати цей засіб не можна через ризик негативного впливу на певні системи організму.

Режим дозування

Зазвичай Золофт призначається один раз на добу. Прийом їжі не впливає на всмоктування препарату. Дозування залежить від віку пацієнта, наявності супутніх захворювань та ступені важкості проблеми.

Початкова доза для більшості груп становить 25 мг/кг на добу. Далі дозування збільшується до 50 мг/кг на добу.

Більш детальну інформацію про особливості вживання препарату для певних груп пацієнтів містить інструкція на Золофт таблетки. Але остаточну схему прийому розписує лікар.

Протипоказання 

Єдиним протипоказанням до вживання лікарського засобу є індивідуальна реакція непереносимості або гіперчутливості до компонентів. В цьому випадку слід розглянути інші препарати при панічних атаках та фобіях.

Особливості Золофту та побічні дії

Золофт зазвичай гарно переноситься та позитивно впливає на стан пацієнтів. Проте, він має властивості погіршувати прояви депресії та посилювати суїцидальні думки. При виникненні негативної симптоматики слід якомога швидше скасувати препарат. Але робити це потрібно поступово, потрохи зменшуючи дозування лікарського засобу. Натомість лікар повинен призначити антидепресант, щоб нормалізувати стан.

При одночасному застосуванні інших серотонінергічних засобів є ризики виникнення серотонінового синдрому чи злоякісного нейролептичного синдрому. Обидва стани є небезпечними, тому потребують перегляду лікування або повного скасування препарату.

З обережністю варто приймати Золофт особам, що страждають на подовження інтервалу QTc. Застосування ліків може посилити симптоми.

Також підвищеної уваги потребують посилення різних маній, виникнення судом, розвиток шизофренічних розладів.

Взаємодія з іншими медикаментами та харчовими продуктами

Золофт не можна одночасно приймати з такими медикаментами, як:

  • iнгібітори моноаміноксидази;
  • МАОІ незворотної дії;
  • селективні інгібітори зворотної дії МАО-А;
  • неселективні інгібітори МАО зворотної дії;
  • пімозид.

Не рекомендується під час лікування вживати алкоголь, препарати, що пригнічують центральну нервову систему, та інші серотонінергічні лікарські засоби.

Передозування

При передозуванні Золофт може чинити токсичну дію. Були зафіксовані летальні випадки. Тому в жодному разі не можна перевищувати призначене лікарем дозування. Крім того, при прийомі великих доз відбувається посилення побічних ефектів.

Умови зберігання

Таблетки Золофт 50 мг зберігаються при кімнатній температурі протягом 5 років. Необхідно обмежити доступ дітей через ризик серйозного отруєння в результаті випадкового або усвідомленого проковтування.

Замовити препарат онлайн за помірною ціною дає змогу інтернет-аптека «Бажаємо здоров’я».

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Зверніть увагу!

Опис препарату Золофт на цій сторінці – носить інформаційний характер та є спрощеною авторською версією сайту https://apteka.net.ua/. Метою розміщення даної інформації є ознайомлення відвідувача сайту з послугами, продуктами, інформацією та іншими матеріали мережі аптек «Бажаємо здоров'я» та «Аптека твоєї родини».

Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я. Рекомендуємо, перед придбанням та/або використанням препарату відвідати лікаря та обов’язково ознайомитися з інструкцією виробника.

✅ Категорія Золофт - інструкція, показання, склад, спосіб застосування
✅ Кількість препаратів 1
✅ Форма випуску Таблетки