Бронхалік льодяники №20, Артезан Фарма

Код товару
360766
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
блістер
Кількість в упаковці
20
Умови відпуску
Без рецепта
Температура зберігання
від 5°C до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.
Короткий опис

«Бронхалік льодяники №20, Артезан Фарма» – це льодяники, які застосовуються для полегшення симптомів застуди та грипу, особливо кашлю, болю в горлі, першіння й захриплості. Основні діючі речовини цього препарату – екстракт ісландського моху, екстракт чебрецю, що мають відхаркувальні та антисептичні властивості. Льодяники «Бронхалік» доступні без рецепта від лікаря.

Показання до застосування

«Бронхалік» допомагає при:

  • дратівливому кашлі, у тому числі спричиненому механічним подразненням (вдихання пилу, диму тощо);
  • хрипоті;
  • першінні;
  • при відчутті сухості у горлі, в тому числі у приміщеннях із низькою вологістю;
  • під час поширення простудних захворювань.

Не містить цукру, може бути рекомендована хворим на цукровий діабет.

Протипоказання

«Бронхалік» не рекомендується особам з індивідуальною непереносимістю до будь-якого з компонентів препарату. Також слід уникати його використання при важких формах алергії, астми або інших серйозних дихальних захворюваннях без консультації з лікарем. Не рекомендується дітям віком до 6 років.

Під час вагітності і годуванні груддю перед застосуванням потрібно проконсультуватися з лікарем.

Можливі побічні реакції

Побічні реакції можуть включати алергічні реакції на компоненти препарату, подразнення у ротовій порожнині або горлі. У разі виникнення небажаних симптомів необхідно припинити вживання льодяників та звернутися до лікаря.

Спосіб застосування та дозування

Дорослим повільно розсмоктувати в роті по 1-2 льодяника кілька разів на добу. Максимальна добова доза споживання для дорослих - 6 льодяників на добу.

Дітям старше 6 років повільно розсмоктувати в роті по 1 льодянику кілька разів на добу. Максимальна добова доза споживання для дітей від 6 років - 3 льодяника на добу.

Найбільш розповсюджені прояви передозування

Передозування препарату може спричинити подразнення шлунково-кишкового тракту, нудоту або алергічні реакції. У випадку передозування слід негайно звернутися до лікаря.

Умови зберігання та термін придатності

Препарат слід зберігати в сухому, темному місці при температурі не вище 25 градусів Цельсія. Термін придатності – 3 роки. Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Лікарський засіб зберігати в недоступному для дітей та домашніх улюбленців місці!

Ця інформація є стислим викладом електронної інструкції та надана виключно з ознайомчою метою. Перед прийомом «Бронхалік льодяники №20, Артезан Фарма» обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з офіційною інструкцією від виробника, що додається до упаковки. Даний препарат можна придбати за приємною ціною в мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Цей продукт не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Пам’ятайте, що самолікування може шкодити здоров’ю.

Редакторська група
Оновлено
18.06.2024
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!