Дуонефрил капсули №60, Нутримед

Код товару
544572
Loading ...
Оплата
Опис
  • Готівкою при отриманні
  • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Первинна упаковка
блістер
Кількість в упаковці
60
Умови відпуску
Без рецепта
Температура зберігання
до 25°C
Завантажити сертифікат відповідності
Даний сертифікат має інформаційний характер. Під кожну серію препарату видається окремий сертифікат, який матиме окремі реквізити.

ДУОНЕФРИЛ®

ПРИРОДНА ПІДТРИМКА НИРОК

Інструкція до застосування препарату Дуонефрил®
СКЛАД: 1 капсула містить: активні інгредієнти:

екстракт стебла і листя леспедези головчатої (Lespedeza capitata) – 300 mg (мг),

силімарін (Silymarin) - 50 mg (мг);

допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, мальто­декстрин, кальцію стеарат, діоксид кремнію (орісіл), кальцію карбонат; оболонка капсули: желатин.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ: ДУОНЕФРИЛ® рекомендо­ваний як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження, що сприяють нормалізації функціонального стану нирок.

Біологічно активні речовини ДУОНЕФРИЛ® сприяють збільшенню ниркової фільтрації та діурезу (прискорюючи виведення азотистих шлаків і може сприяти зменшенню азотемії), зменшують окисний стрес та попереджують мікрозапалення за рахунок покращення антиокси­дантного захисту клітин на різних рівнях, що обумовлює нефропро­текторні властивості при цукровому діабеті та токсичному ушкодженні нирок хіміопрепаратами.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ТА РЕКОМЕНДОВАНА КІЛЬКІСТЬ ДЛЯ ЩОДЕННОГО СПОЖИВАННЯ: вживати дорослим по 1 капсулі тричі на добу, не залежно від прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю води.

РЕКОМЕНДОВАНИЙ КУРС ЗАСТОСУВАННЯ: 3 місяці, проте має визна­чатися лікарем індивідуально з урахуванням характеру та особливостей функціонального стану нирок. За необхідності курс можна повторити.

Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

ПРОТИПОКАЗАННЯ: період вагітності та годування груддю, індиві­дуальна несприйнятливість компонентів.

ФОРМА ВИПУСКУ: капсули з масою вмісту 440 мг (mg) ± 7,5 %.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С.

ДАТА ВИГОТОВЛЕННЯ: дату виготовлення вказано на упаковці.

СТРОК ПРИДАТНОСТІ: 24 місяці з дати виготовлення.

НОМЕР ПАРТІЇ ВИРОБНИЦТВА: вказано на упаковці.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

ДУОНЕФРИЛ® містить науково обґрунтовану комбінацію речо­вин рослинного походження, що володіє нефропротекторними властивостями.

ДУОНЕФРИЛ® у поєднанні з традиційними підходами сприяє збе­реженню і поліпшенню фільтраційної функції нирок, за рахунок збільшення показника швидкості клубочкової фільтрації та гіпоазо­темічній дії при хронічній хворобі нирок на фоні цукрового діабету, гіпертонічної хвороби та інших ураженнях.

Екстракт леспедези головчатої (Lespedeza capitata) отримують з рослини родини бобових, що походить з північно-східної Америки. Біологічно активними компонентами екстракту є проантоціанідини та флавоноїди, зокрема леспедезин, добре відомий природний компонент із сечогінними та нефропротекторними властивостями.

Екстракт леспедези може застосовуватись при нирковій недостатності, зокрема особами із захворюваннями серця та/або ожирінням, через нормоліпідемічні, гіпоазотемічні та діуретичні властивості. Флавоноїди леспедези характеризуються потужними антиоксидантними властивос­тями, які реалізується в тканинах нирки шляхом запобігання розвитку мікрозапалення ниркових клубочків.

Силімарін є флаволігнаном, що отримують з розторопші плямистої Silybum marianum. Розторопша та її флавоноїди є одними з найбільш широко використовуваних нутріцевтиків у Сполучених Штатах та Європі з величезною доказовою базою та широким профілем безпеки. За раху­нок потужної антиоксидантної дії силімарін сприяє підвищенню рівня двох додаткових антиоксидантів, глутатіону та супероксиддисмутази, в тому числі у нирковій тканині.

Силімарин концентрується в клітинах нирок, де він сприяє віднов­ленню та регенерації, шляхом збільшення синтезу білка та нуклеїнових кислот. У рандомізованому контрольованому дослідженні було також встановлено, що він ефективний у зниженні протеїнурії у пацієнтів з діабетом 2 типу з нефропатією. Зниження протеїнурії було пов’язане з антиоксидантною та протизапальною дією силімарину. Силімарин має позитивний вплив на запобігання або зменшення тяжкості нефро­токсичності цисплатину.Додаткову інформацію можна отримати по телефону:

(044) 454-0-100 або на сайті www.nutrimed.ua

Виробник: ТОВ НУТРІМЕД

Центральний офіс:

вул. Предславинська 43/2, м. Київ, 03150 Україна

+380 44 454 01 01 ▪ [email protected]

Без ГМО

Не є лікарським засобом

ТУ У 10.8-30112347-020:2020

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!