Лордікаф льодяники зі смаком меду та лимона №16, Фідем Фарм, Форсаж Плюс

Код товару
556327
Loading ...
Оплата
Опис
 • Готівкою при отриманні
 • Картою на сайті
Гарантія
Опис

Мережа аптек «Бажаємо здоров'я» співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Препарати, які надходять в наші аптеки проходять усі відповідні етапи реалізації лікарських засобів. Більше інформації.

Повернення
Опис

Лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають. Більше інформації.

Виробник
Країна виробництва
Бренд
Форма випуску
Спосіб введення
Первинна упаковка
блістер
Кількість в упаковці
16
Умови відпуску
Температура зберігання
до 25°C
Склад
Спосіб застосування та рекомендована добова доза
Умови та термін зберігання

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СПОЖИВАЧА

Дієтична добавка «КОМПЛЕКС ДЛЯ ГОРЛА», льодяники

(«Лордікаф») зі смаком меду та лимона

Склад: цукор, патока крохмальна, кислота лимонна, екстракт ісландського моху (3,7%), екстракт шавлії (3,7%), екстракт солодки (1,9%), екстракт імбиру (1,9%), екстракт алтею (1,9%), екстракт тим’яну (чабрецю) (1,9%), ароматизатори, натуральні барвники.

Містить лакрицю (солодку) – особам, які потерпають від гіпертонії, слід уникати надмірного споживання.

Вміст

в 1 льодянику

в 4 льодяниках

Екстракт ісландського моху

100 мг

400 мг

Екстракт шавлії

100 мг

400 мг

Екстракт солодки

50 мг

200 мг

Екстракт імбиру

50 мг

200 мг

Екстракт алтею

50 мг

200 мг

Екстракт тимяну

50 мг

200 мг

Спосіб вживання та рекомендована добова доза: дітям від 7 до 12 років – 1 – 2 льодяники на добу; дітям старше 12 років і дорослим – до 4 льодяників на добу.

Рекомендації до споживання: дієтична добавка до раціону харчування може бути рекомендована як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження для нормальної роботи органів верхніх дихальних шляхів. Перед вживанням рекомендується консультація лікаря.

Не є лікарським засобом. Продукт не призначений для діагностики, лікування та профілактики захворювань.

Застереження при застосуванні: дитячий вік до 7 років, цукровий діабет, ожиріння, захворювання нирок, шлунково-кишкового тракту у стадії загострення, гіпертонія, індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, вагітність і період лактації. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Не перевищувати рекомендованої добової дози.

Діаметр і відтінок кольору льодяників в різних партіях або в межах однієї партії можуть відрізнятися. Допускаються невеликі тріщини і сколи, а також наявність пухирців повітря, кристалів цукру, залишків екстрактів у вигляді вкраплень. Льодяники можуть бути по-різному розміщені у блістері. Жодне з переліченого не впливає на якість та безпеку готового продукту.

Берегти від падіння!!

Заходи безпеки: зберігати в недоступному для дітей місці. Не вживати при пошкодженій упаковці.

Номер партії (L) та дата завершення мінімального строку придатності «Краще спожити до кінця» вказані на упаковці.

Умови зберігання: зберігати за температури від +15 до +25°С та відносної вологості повітря, що не перевищує 75%. Продукт не повинен зазнавати впливу прямих сонячних променів. Не дозволено зберігання з продуктами, що мають специфічні запахи.

Упаковка: 16 льодяників загальною масою нетто 39 г ℮.

Термін придатності: 24 місяці з дати виготовлення.

ТУ У 10.8-39565834-001:2015

Виробник: ТОВ «КФ «Меркурій», Україна, Черкаська обл., Смілянський р-н, с. Балаклея, вул. Миру, 58-Б.

Пакування (дивись останню цифру номера партії):

 1. ТОВ «Форсаж Плюс», Україна, 08322, Київська обл., Бориспільський р-н, с. Проліски, вул. Промислова, 9.

 2. ТОВ «Красота та Здоров’я», Україна, 62418, Харківська обл., Харківський р-н, смт. Пісочин, вул. Зелена, 5.

3. ТОВ «Харківська фармацевтична фабрика», Україна, 61057, м. Харків, вул. Громадянська, 25.

Відповідальний за інформацію для споживача: ТОВ «ІРІС ФАРМ», Україна, 02094, м. Київ, вул. Магнітогорська, 1А, Платформа Офіс Клаб, 5 вхід, 3 поверх; тел.: +38 (050) 326-78-00.

Замовник і власник знаку для товарів і послуг та/або торговельної назви: ТОВ «Сіріус-95», 02166, м.Київ, проспект Лісовий, 39-А, тел.: +38 (044) 518-52-21.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!

Короткий опис

«Лордікаф льодяники зі смаком меду та лимона №16, Фідем Фарм, Форсаж Плюс» – це льодяники, призначені для полегшення симптомів кашлю та болю в горлі. Основними діючими речовинами препарату є екстракт ісландського моху, екстракт шавлії та екстракт солодки, які відомі своїми заспокійливими та антисептичними властивостями. «Лордікаф» доступний без рецепта від лікаря.

Показання до застосування

«Лордікаф» рекомендується для використання при сезонних застудах, кашлі, болю в горлі, ларингіті та фарингіті. Льодяники допомагають зменшити роздратування та заспокоїти біль у горлі, а також сприяють розрідженню мокротиння при кашлі.

Протипоказання

 • індивідуальна підвищена чутливість до окремих компонентів продукт;
 • цукровий діабет;
 • ожиріння;
 • захворювання нирок;
 • захворювання шлунково-кишкового тракту у стадії загострення;
 • гіпертонія.
 • вагітність і період лактації;
 • діти віком до 7 років.

Можливі побічні реакції

Побічні ефекти від вживання «Лордікафу» зустрічаються рідко, але можуть включати алергічні реакції, такі як висип або свербіж. У разі виникнення алергічних симптомів рекомендується припинити прийом льодяників та звернутися до лікаря.

Спосіб застосування та дозування

Дітям від 7 до 12 років рекомендовано приймати 1 – 2 льодяники на добу. Дітям старше 12 років і дорослим – до 4 льодяників на добу.

Найбільш розповсюджені прояви передозування

Передозування «Лордікафу» небезпечне через вміст цукру та інших компонентів, які можуть призвести до розладів шлунково-кишкового тракту, зокрема діареї та нудоти.

Умови зберігання та термін придатності

Препарат слід зберігати в сухому, темному місці при температурі від +15 до +25 градусів Цельсія та відносної вологості повітря не більше 75%. Термін придатності – 24 місяці. Не використовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Дієтичну добавку необхідно зберігати в недоступному для дітей та домашніх улюбленців місці!

Ця інформація є стислим викладом електронної інструкції та надана виключно з ознайомчою метою. Перед прийомом «Лордікаф льодяники зі смаком меду та лимона №16, Фідем Фарм, Форсаж Плюс» обов'язково необхідно проконсультуватися з лікарем і ознайомитися з офіційною інструкцією від виробника, що додається до упаковки. Даний препарат можна придбати за приємною ціною в мережі аптек «Бажаємо здоров'я».

Цей продукт не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Пам’ятайте, що самолікування може шкодити здоров’ю.

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!