Нікотинова кислота розчин для ін'єкцій 1% ампули 1 мл №10

Код товару
987
Ціна 75,00
В наявності в 0
Виробник
Країна виробництва
Форма випуску
Первинна упаковка
ампула
Кількість в упаковці
10
Діючі речовини
Умови відпуску
Код АТС
Температура зберігання
до 25°C
Склад
Показання
Протипоказання
Передозування

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

НІКОТИНОВА КИСЛОТА-ДАРНИЦЯ

(NICOTINIC ACID-DARNITSA)

Склад:

діюча речовина: nicotinic acid;

1 мл розчину містить: нікотинової кислоти - 10 мг;

допоміжні речовини: натрію гідрокарбонат, вода для ін'єкцій.

Лікарська форма. Розчин для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

Фармакотерапевтична група.

Периферичні вазодилататори. Нікотинова кислота та її похідні. Код АТХ C04A C01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Нікотинова кислота (вітамін РР) самостійно або у вигляді аміду є простетичною групою ферментів – кодегідрази I (дифосфопіридиннуклеотиду – НАД) і кодегідрази II (трифосфопіридиннуклеотиду – НАДФ), які здійснюють перенесення водню в окисно-відновних реакціях, а також перенесення фосфату.

Беручи участь в обміні речовин, тканинному диханні, процесах синтезу, нікотинова кислота нормалізує вміст ліпопротеїдів і тригліцеридів у крові.

Має вазодилатуючий вплив на рівні преартеріол та артеріол (у т. ч. головного мозку), чим поліпшує мікроциркуляцію.

Чинить слабку антикоагулянтну дію (підвищує фібринолітичну активність крові), має дезінтоксикаційні властивості завдяки посиленню дезінтоксикаційної функції печінки та нирок.

Ліквідує дефіцит вітаміну РР, є специфічним протипелагричним засобом.

Фармакокінетика.

Нікотинова кислота швидко всмоктується з місця введення при парентеральному застосуванні. Рівномірно розподіляється по всіх органах і тканинах. Інактивується головним чином шляхом метилування та меншою мірою – шляхом кон’югації. Продукти біотрансформації екскретуються із сечею. Нікотинова кислота може виявлятися в сечі в активній формі, якщо в організм надходить підвищена її кількість.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування пелагри (авітаміноз вітаміну PP).

Ішемічні порушення мозкового кровообігу. Спазм судин кінцівок (облітеруючий ендартеріїт, хвороба Рейно). Спазм судин нирок.

Рани, виразки, що тривалий час не загоюються. Ускладнення цукрового діабету (діабетична полінейропатія, мікроангіопатія).

Гіпоацидний гастрит, ентероколіт, коліт. Захворювання печінки (гострі та хронічні гепатити).

Неврит лицьового нерва.

Інтоксикації різного ґенезу: професійні, алкогольні, медикаментозні (похідними аніліну, барбітуратами, протитуберкульозними засобами, сульфаніламідами).

Протипоказання.

Підвищена чутливість до компонентів препарату. Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки (у стадії загострення), подагра, гіперурикемія, тяжка печінкова недостатність (у т. ч. цироз), тяжкі форми артеріальної гіпертензії та атеросклерозу (внутрішньовенне введення), декомпенсований цукровий діабет, нещодавній інфаркт міокарда, раптове зниження периферичного судинного опору в анамнезі.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Пероральні протизаплідні засоби та ізоніазид знижують перетворення триптофану у нікотинову кислоту і таким чином можуть підвищувати потребу в нікотиновій кислоті.

Нікотинова кислота знижує ефективність та токсичність пробенециду, неоміцину, барбітуратів, протитуберкульозних засобів, сульфаніламідів.

Антибіотики можуть посилювати почервоніння шкіри, спричинене нікотиновою кислотою.

Ацетилсаліцилова кислота знижує ефект почервоніння шкіри, що виникає під дією нікотинової кислоти.

Ципрофібрат не рекомендується комбінувати з нікотиновою кислотою.

Ловастатин, правастатин через підвищення ризику розвитку побічних реакцій не рекомендується комбінувати з нікотиновою кислотою. Є повідомлення про випадки рабдоміолізу при застосуванні нікотинової кислоти з ловастатином.

Необхідно дотримуватися обережності при комбінації з гіпотензивними засобами (можливе посилення гіпотензивної дії), антикоагулянтами, ацетилсаліциловою кислотою (через ризик розвитку геморагій).

Препарат потенціює дію фібринолітичних засобів, спазмолітиків та серцевих глікозидів, токсичну дію алкоголю на печінку.

Особливості застосування.

Оскільки тривале застосування може призвести до жирової дистрофії печінки, для профілактики останньої в дієту хворих слід включати багаті метіоніном продукти або призначати метіонін, ліпоєву кислоту. У процесі лікування необхідно контролювати функцію печінки. При появі підвищеної чутливості до препарату (за винятком випадків застосування як судинорозширювального засобу) його можна замінити на нікотинамід.

З обережністю препарат застосовувати при гіперацидному гастриті, виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки (поза стадією загострення), геморагіях, глаукомі, нирковій недостатності, артеріальній гіпотензії помірного ступеня, зловживанні алкоголем, нестабільній стенокардії (пацієнтам, які приймають нітрати, антагоністи кальцієвих каналів, β-блокатори).

Застосування препарату може призвести до збільшення потреби в інсуліні в пацієнтів, хворих на цукровий діабет. Недоцільно застосовувати для корекції дисліпідемії хворим на цукровий діабет.

Необхідно регулярно проводити моніторинг рівня глюкози у зв’язку з можливим зниженням толерантності до глюкози, а також рівня сечової кислоти в сироватці крові через можливе підвищення внаслідок тривалої терапії.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат протипоказаний у період вагітності. При необхідності застосування препарату слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Дослідження щодо впливу препарату на швидкість реакції не проводилися, однак, якщо під час лікування препаратом спостерігаються запаморочення і сонливість, слід утримуватися від роботи зі складними механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Призначати дорослим та дітям віком від 15 років внутрішньовенно (повільно), внутрішньом’язово і підшкірно (внутрішньом’язові та підшкірні ін’єкції болючі).

Для внутрішньовенного струминного введення разову дозу препарату розвести у 10 мл 0,9 % розчину натрію хлориду; вводити не менш ніж за 5 хвилин (не більше 2 мг нікотинової кислоти за 1 хвилину).

Для внутрішньовенного краплинного введення разову дозу препарату розвести в

100-200 мл 0,9 % розчину натрію хлориду, швидкість введення – 30-40 крапель за хвилину.

Пелагра. Призначати внутрішньовенно або внутрішньом’язово по 10 мг (1 мл) 1-2 рази на добу. Курс лікування – 10-15 днів.

Ішемічні порушення мозкового кровообігу. Внутрішньовенно (повільно) вводити 10 мг (1 мл).

Інші показання. Призначати підшкірно або внутрішньом’язово по 10 мг (1 мл) 1 раз на день протягом 10-15 днів. Можливе додавання в інфузійний розчин: 10 мг (1 мл) нікотинової кислоти на 100-200 мл інфузійного розчину.

Вищі дози при внутрішньовенному введенні: разова – 100 мг (10 мл), добова – 300 мг (30 мл).

Діти.

Препарат призначати дітям віком від 15 років.

Передозування.

Симптоми: посилення побічних ефектів з боку серцево-судинної системи – артеріальна гіпотензія, головний біль, можлива втрата свідомості, запаморочення, відчуття припливу.

Лікування: відміна препарату, дезінтоксикаційна терапія, симптоматичне лікування. Специфічний антидот відсутній.

Побічні реакції.

З боку серцево-судинної системи: відчуття припливу, що може супроводжуватись задишкою, тахікардією, серцебиттям, підвищеним потовиділенням, ознобом, набряками, відчуттям поколювання і печіння; аритмії; при швидкому внутрішньовенному введенні – значне зниження артеріального тиску, ортостатична гіпотензія, колапс.

З боку центральної і периферичної нервової системи: запаморочення, парестезії, головний біль.

З боку імунної системи, шкіри та підшкірної клітковини: гіперемія шкіри обличчя і верхньої половини тулуба з відчуттям поколювання і печіння, сухість шкіри і слизової оболонки очей, рідко – набряк сітківки очей, дуже рідко у пацієнтів з ішемічною хворобою серця – акантоз. Ці симптоми нестійкі і зникають після відміни препарату. Реакції гіперчутливості, в тому числі з боку органів дихання, кропив'янка, відчуття свербежу, висипання.

Місцеві реакції: болісність, припухлість у місці підшкірних і внутрішньом'язових ін'єкцій.

При тривалому застосуванні у великих дозах – гіперурикемія, зниження толерантності до глюкози, порушення функції печінки, жирова дистрофія печінки, жовтяниця, підвищення рівнів аспартатамінотрансферази, лактатдегідрогенази, лужної фосфатази, сечової кислоти, гіпофосфатемія, зниження кількості тромбоцитів, подовження протромбінового часу, гіперпігментація, гіперкератоз, судоми, діарея, нудота, блювання, анорексія, загострення виразки шлунка, амбліопія, безсоння, міалгія, зниження артеріального тиску, риніт, затуманення зору, набряк повік, міопатія, ексфоліативний дерматит.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС. Не заморожувати.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Несумісність.

Не слід змішувати з розчинами тіаміну хлориду (відбувається руйнування тіаміну), піридоксину гідрохлориду, ціанокобаламіну, еуфіліну, саліцилатів, тетрацикліну, симпатоміметиків, гідрокортизону.

Упаковка.

По 1 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки в пачці; по 10 ампул у коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна, 02093, м. Київ, вул. Бориспільська, 13.

Увага! Інструкція до препарату на сайті має інформаційне значення. Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією виробника!

Знайдено в 135 аптеках
Аптека №130
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
22
ампула
7
Аптека №27
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
17
ампула
2
Аптека №10
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
14
Аптека №148
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
9
ампула
7
Аптека №11
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
7
ампула
5
Аптека №14
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
6
ампула
1
Аптека №136
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
6
Аптека №30
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
5
ампула
9
Аптека №53
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
5
ампула
5
Аптека №38
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
5
ампула
5
Аптека №1
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
4
ампула
3
Аптека №104
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
Кількість
Упаковки
4
ампула
3
Є всі товари
Аптека №8 -4%
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №195
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №7 -4%
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №4
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.5
Є всі товари
Аптека №11
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
7.5
Є всі товари
Аптека №48
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.5
Є всі товари
Аптека №13
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 20:30
Ліцензія
1.6
Є всі товари
Аптека №42
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №1
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
4.1
Є всі товари
Аптека №4
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №136
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
6
Є всі товари
Аптека №46
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 20:30
Ліцензія
0.7
Є всі товари
Аптека №36
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.2
Є всі товари
Аптека №34
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
4
Є всі товари
Аптека №202
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.2
Є всі товари
Аптека №105
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.8
Є всі товари
Аптека №192
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №38
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.7
Є всі товари
Аптека №9
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3
Є всі товари
Аптека №47
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.8
Є всі товари
Аптека №30
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.7
Є всі товари
Аптека №43
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №63
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.1
Є всі товари
Аптека №3
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.4
Є всі товари
Аптека №1
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №38
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.9
Є всі товари
Аптека №38
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
5.5
Є всі товари
Аптека №18
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №49
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 20:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №21
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.4
Є всі товари
Аптека №33
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №27
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.6
Є всі товари
Аптека №21
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3.6
Є всі товари
Аптека №188
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.8
Є всі товари
Аптека №20
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3.9
Є всі товари
Аптека №177
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3.1
Є всі товари
Аптека №15
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 20:00
Ліцензія
1.4
Є всі товари
Аптека №10
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.2
Є всі товари
Аптека №24
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3.8
Є всі товари
Аптека №8
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.2
Є всі товари
Аптека №66
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.6
Є всі товари
Аптека №18
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.8
Є всі товари
Аптека №11
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.1
Є всі товари
Аптека №54
Телефон:
Режим роботи:
08:30 - 21:00
Ліцензія
2.6
Є всі товари
Аптека №1
Телефон:
Режим роботи:
07:30 - 20:30
Ліцензія
1.2
Є всі товари
Аптека №2
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.7
Є всі товари
Аптека №1
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
4.3
Є всі товари
Аптека №39
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3.8
Є всі товари
Аптека №7
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №37
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.8
Є всі товари
Аптека №135
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3
Є всі товари
Аптека №57
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3
Є всі товари
Аптека №198
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №37
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.4
Є всі товари
Аптека №196
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №46
Режим роботи:
08:30 - 21:00
Ліцензія
4
Є всі товари
Аптека №17
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №134 -4%
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.4
Є всі товари
Аптека №151
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №19
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.3
Є всі товари
Аптека №9
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.4
Є всі товари
Аптека №14
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
6.1
Є всі товари
Аптека №190
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №6
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.7
Є всі товари
Аптека №31
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.6
Є всі товари
Аптека №162
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.7
Є всі товари
Аптека №12
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.2
Є всі товари
Аптека №225
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №37
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.7
Є всі товари
Аптека №148
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
9.7
Є всі товари
Аптека №156
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.6
Є всі товари
Аптека №154
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.1
Є всі товари
Аптека №1
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.3
Є всі товари
Аптека №52
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3.1
Є всі товари
Аптека №200
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.8
Є всі товари
Аптека №2
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.9
Є всі товари
Аптека №4
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №42
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.1
Є всі товари
Аптека №56
Телефон:
Режим роботи:
08:30 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №47
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.2
Є всі товари
Аптека №36
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.6
Є всі товари
Аптека №41
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.3
Є всі товари
Аптека №11
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.8
Є всі товари
Аптека №23
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.5
Є всі товари
Аптека №42
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.4
Є всі товари
Аптека №17
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3.7
Є всі товари
Аптека №17
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №35
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3.5
Є всі товари
Аптека №2
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №7
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №26
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.4
Є всі товари
Аптека №3
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.3
Є всі товари
Аптека №13
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3
Є всі товари
Аптека №7
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.1
Є всі товари
Аптека №4
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.5
Є всі товари
Аптека №51
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.4
Є всі товари
Аптека №17
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.5
Є всі товари
Аптека №179
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.4
Є всі товари
Аптека №2
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.1
Є всі товари
Аптека №53
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
5.5
Є всі товари
Аптека №30
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
5.9
Є всі товари
Аптека №28
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3.3
Є всі товари
Аптека №25
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.3
Є всі товари
Аптека №29
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.3
Є всі товари
Аптека №40
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.5
Є всі товари
Аптека №19
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.5
Є всі товари
Аптека №20
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №15
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №12
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №155
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3.2
Є всі товари
Аптека №43
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.8
Є всі товари
Аптека №4
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3.5
Є всі товари
Аптека №22
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.5
Є всі товари
Аптека №5
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3.5
Є всі товари
Аптека №40
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.4
Є всі товари
Аптека №130
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
22.7
Є всі товари
Аптека №6
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3.64
Є всі товари
Аптека №31
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 20:00
Ліцензія
1.8
Є всі товари
Аптека №27
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
17.2
Є всі товари
Аптека №8
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
4.1
Є всі товари
Аптека №9
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.3
Є всі товари
Аптека №23
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1
Є всі товари
Аптека №58
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.9
Є всі товари
Аптека №10
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
14
Є всі товари
Аптека №5
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3
Є всі товари
Аптека №10
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.3
Є всі товари
Аптека №39
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
4
Є всі товари
Аптека №11
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.2
Є всі товари
Аптека №6
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.9
Є всі товари
Аптека №3 -4%
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
3.6
Є всі товари
Аптека №14
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2
Є всі товари
Аптека №104
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
4.3
Є всі товари
Аптека №29
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
1.9
Є всі товари
Аптека №29
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
2.9
Є всі товари
Аптека №12
Телефон:
Режим роботи:
08:00 - 21:00
Ліцензія
0.8
Аналоги по діючій речовині та дозуванню
Аналоги по діючій речовині
Ще не додано жодного відгуку. Будьте першим, хто це зробить.