Краплі для вух

Фільтр
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Виробник: Біокодекс
Loading ...
Виробник: Уорлд Медицин Офтальмікс
Loading ...
Дозування: 0,3%
Виробник: Фармак АТ
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Дозування: 0,3%
Виробник: Варшавський ФЗ Польфа
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Виробник: Е.І.П.І.Ко.
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Виробник: Лаб. Бушара Рекордаті
Loading ...
Дозування: 0,3%
Виробник: Уорлд Медицин
Loading ...
Виробник: Арпімед
Loading ...
Дозування: 2%
Виробник: Лабораторіо Хіміко Фармачеутіко А. Селла
Loading ...
Дозування: 0,05%
Виробник: Фармекс Груп
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Виробник: Здоров'я ФК
Loading ...
Виробник: Ромфарм Компані
Loading ...
Дозування: 0,2 г
Виробник: Ай-Сі-Ен Польфа Жешув
Loading ...
Форма випуску: Краплі
Дозування: 0,3%
Виробник: ДЗ ДНЦЛЗ
Loading ...
Виробник: Лаб. Бушара Рекордаті
Loading ...
Дозування: 0,3%
Виробник: Унімед Фарма
Loading ...

Вушні краплі – група медикаментів, що застосовують для лікування та профілактики різноманітних ЛОР захворювань. За складом і принципом дії бувають протизапальні, антибактеріальні, протимікробні, комбінованої дії. Широкий асортимент лікарських засобів цієї групи дозволяє вибрати оптимальний препарат зважаючи на етіологічні фактори ЛОР-патології, локалізацію та стадію запального процесу, вік та інші індивідуальні особливості пацієнта.

Вушні краплі – медикаменти місцевої дії. Така форма наділяє препарат низкою переваг:

  • зручність у використанні;
  • дія безпосередньо на місце локалізації патології;
  • швидкий ефект;
  • відсутність побічних впливів на печінку, нирки та інші внутрішні органи, що буває при застосуванні ліків перорального типу.

За різних станів і захворювань слухового апарату лікар може порадити вушні краплі з анестезуючою, протимікробною, протигрибковою чи протизапальною дією. Засоби цієї групи можуть застосовуватися самостійно чи як частина комплексної терапії.

Що лікують вушні краплі

Найпоширеніші краплі для вух – протизапальні. Препарати цієї групи застосовують для лікування патологій, що спричинені:

  • інфекціями (вірусний чи бактеріальний отит);
  • алергенами (алергічний отит);
  • зовнішніми чинниками, як-от тривале перебування у воді, в результаті чого вимивається захисний шар сірки («вухо плавця»);
  • травмами;
  • ускладненнями інших захворювань.

Крім запалення, ліки для вух у вигляді крапель можуть бути корисними для профілактики появи та видалення сіркових пробок. Застосовують їх і для зменшення болі чи свербіжу, що спричинені різними чинниками.

Які краплі є в нашій аптеці

Купити вушні краплі різного типу за доступною ціною можна в аптеці «Бажаємо здоров’я». Препарати цієї групи у нас представлено широким розмаїттям продукції від вітчизняних та закордонних виробників. Зокрема, це розробки таких брендів, як Фармак, ФК Здоров’я, Лабораторіо Хіміко Фармачеутіко А. Селла, Pharmaster.

У аптеці «Бажаємо здоров’я» такі медикаменти можна придбати у різних формах випуску: краплі, розчин, спрей для вух. Засоби різняться за складом та концентрацією дієвої речовини. Деякі з них можна придбати без рецепта, для замовлення інших знадобиться припис лікаря.

На сайті є не лише сучасні вушні краплі від запалення на основі синтетичних речовин, а й широкий вибір натуральних засобів. Це, наприклад, фітоворонки, фітосвічки або розчини, до складу яких входять цілющі олії м’яти, оливок, мигдалю, чайного дерева тощо.

До асортименту аптеки «Бажаємо здоров’я» потрапляють лише сертифіковані ліки перевірених українських та закордонних брендів. Це ефективна та безпечна медична продукція, котру ЛОРи, терапевти та педіатри найчастіше призначають своїм пацієнтам з вушними захворюваннями.

Придбати вушні краплі в аптеці «Бажаємо здоров’я»

На нашому сайті можна замовити краплі для вух від болю та інші медикаменти зручно та швидко оплативши або забронювавши їх на сайті. Замовляючи лікарські засоби у нас, ви гарантовано отримуєте якісний товар, що до реалізації зберігався в правильних умовах та має хороший термін придатності.

Оскільки ми співпрацюємо напряму з офіційними постачальниками фармацевтичної продукції, то можемо гарантувати оригінальність кожного препарату. До кожного артикулу в каталозі вказано актуальні ціни за флакон (упаковку), а також офіційна інструкція від виробника.

Щоб замовити вушні краплі через інтернет, необхідно вибрати потрібний препарат, вказати бажану кількість і обрати з переліку аптеку, з якої вам буде зручно забрати замовлення. Аптеки мережі «Бажаємо здоров’я» є в багатьох регіонах України і навіть в невеликих містах.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Краплі для вух
✅ Кількість препаратів 27
✅ Форма випуску Краплі, Розчин

Краплі для вух ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», липень 2024

Аурiдексан краплі вушні 0,05% флакон 5 мл 57.5 ₴
Ципрофлоксацин краплі очні/вушні 0,3% флакон 5 мл 45.5 ₴
Протаргол 2% краплі вушні та назальні флакон 10 мл 93.8 ₴
Отипакс краплі вушні флакон 16 г 196.9 ₴