Кістки, м'язи та суглоби

Фільтр
Форма випуску: Розчин
Дозування: 75 мг
Виробник: Меркле
Loading ...
Форма випуску: Порошок
Дозування: 8 мг
Виробник: Такеда Австрія
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 80 мг
Виробник: Менаріні-Фон Хейден
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 10 мг
Виробник: Кусум Хелтхкер
Loading ...
Форма випуску: Мазь
Виробник: Dr.Theiss Naturwaren GmbH
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Виробник: Евертоджен Лайф Саєнсиз
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Дозування: 400 мг
Виробник: Рекітт Бенкізер
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Дозування: 15 мг
Виробник: Тева
Loading ...
Дозування: 5%
Виробник: Віола
Loading ...
Форма випуску: Капсули
Виробник: Контракт Фармакал Корпорейшн
Loading ...
Дозування: 200 мг
Виробник: Ромфарм Компані
Loading ...
Форма випуску: Таблетки
Дозування: 50 мг
Виробник: Червона зірка
Loading ...
Форма випуску: Гранули
Дозування: 100 мг
Виробник: Кусум Хелтхкер
Loading ...
Форма випуску: Гель
Виробник: Енк'юб Етікалз
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Виробник: Лубнифарм
Loading ...
Форма випуску: Розчин
Дозування: 15 мг
Виробник: Берінгер Інгельхайм Еспана
Loading ...

Розробка ліків від болю у суглобах, що використовуються проти патологічних процесів у тілі людини, стала важливою подією у фармакології. Вони мають не тільки антифлогістичну дію, а й нормалізують температуру, знімають біль. Медикаменти мають обмеження та негативні ефекти, тому рекомендується звернутися до лікаря, який підбере спосіб лікування залежно від індивідуальних особливостей хворого. Правильно підібрана терапія усуне дискомфорт та поверне свободу рухів.

Що провокує недугу

Причини виникнення болю в суглобах можуть бути такими:

  • загальні інфекційні захворювання;
  • дегенеративні ураження суглобів;
  • інфекційні артрити;
  • ревматичні захворювання;
  • онкологія;
  • хвороби щитовидної залози;
  • ожиріння;
  • похилий вік;
  • травми;
  • психосоматична симуляція.

Основні симптоми прояву

Препарати призначаються з урахуванням анамнезу. Прямими показаннями для використання медикаментів є такі симптоми:

  • почервоніння чи набряклість;
  • важко вставати з ліжка, підніматися сходами;
  • зменшення обсягу рухів;
  • підвищення температури;
  • болючість та пошкодження шкіри;
  • погане згортання крові;
  • системні прояви у вигляді різкого схуднення, підвищеної пітливості;
  • відчуття болю вночі.

Якщо у вас є 1-2 симптоми, потрібно звернутися до лікаря-ортопеда або травматолога. Спеціаліст на основі скарг хворого та візуального огляду випише направлення на клініко-діагностичне дослідження, а після одержаних результатів призначить відповідне лікування.

Опис засобів від болю в суглобах

Препарати від болю в м'язах та суглобах за механізмом впливу на організм діляться на ліки швидкої та уповільненої дії. До першої групи належать мазі місцевого застосування, які призначаються лікарем на короткий період та в мінімальному дозуванні. До другої групи зараховують медикаменти з тривалою результативністю, які системно впливають на організм хворого. Лікарські засоби виготовляються з урахуванням природних компонентів чи виробляються шляхом хімічного синтезу.

Класифікація медикаментів від болю в суглобах

Для знеболювання медики призначають різні засоби. Залежно від складу та ефекту, що надається, виділяють такі групи цих ліків:

  1. Анальгетики. Ефективно та моментально знеболюють. Не рекомендується тривалий прийом, оскільки можуть виникнути диспепсичні розлади.
  2. Протимікробні засоби. Призначаються за наявності ГРВІ, грипу, що супроводжуються ломотою суглобів та м'язів. Лікар прописує антибіотики, до яких сприйнятливий збудник. Якщо не вдається виявити чутливість мікроорганізму, рекомендовано прийом медикаментів широкого спектру дії.
  3. Нестероїдні протизапальні препарати. НПЗП знімають запальний процес, зменшують больовий синдром та набряклість. Зазвичай не викликають алергічних реакцій. Однак, не рекомендовані до застосування особам з підвищеною чутливістю до нестероїдних засобів. У них високий ризик побічних ефектів, наприклад, шлунково-кишкових кровотеч. Нестероїдні протизапальні засоби часто використовують для знеболювання при запальних процесах, ревматизмі, дегенеративних змінах кістково-м'язової системи. Також їх використовують при мігрені, травмах та інших неревматичних недугах. При гострому болю рекомендований курс – до 14 днів. При хронічних запальних процесах НПЗП призначають до двох місяців. У цьому випадку додатково прописують антисекретори, які допомагають уникнути проблем з травним трактом.
  4. Глюкокортикостероїди. Є гормонами, тому їх застосування обмежене за часом. Ліки швидко знеболюють та прибирають запальні прояви на тривалий час.
  5. Міорелаксанти. Препарати від болю у м'язах усувають м'язові спазми. Також запобігають утворенню контрактур – обмеженість рухів у зчленуваннях. У результаті функціональність опорно-рухового апарату зростає.
  6. Хондропротектори. Механізм впливу спрямований на запобігання подальшому руйнуванню суглобового хрящу та приведення до норми суглобової рідини. Завдяки терапії, що проводиться, підвищується пружність хрящових тканин, її структура відновлюється. Для найбільшого ефекту практикують внутрішньосуглобове введення лікарських розчинів.
  7. Інгібітори ксантиноксидази. Використовуються при подагрі та виступають блокатором ключового ферменту, що синтезує сечову кислоту. Це призводить до зниження її концентрації. У результаті уратні конкременти розчиняються.
  8. Вітаміни та мінерали. Застосовуються для суглобів у разі порушення обміну речовин. Широко використовуються вітамін Д і добавки, які містять кальцій.

Форми випуску ліків від болю в суглобах

Щоб терапія приносила результат із найменшим побічним ефектом, потрібна консультація фахівця. Для досягнення оптимального результату засоби представлені у таких лікарських формах:

  • таблетки;
  • кишковорозчинні капсули;
  • мазі;
  • гелі;
  • розчини.

Перелічені форми ліків покращують рухову активність суглобів у різний спосіб. Засоби підходять пацієнтам будь-якого віку.

Основні помилки при прийомі ліків від болю в м'язах

Багато пацієнтів припиняють лікування, як тільки відчувають полегшення. Цього в жодному разі не можна робити. Курс лікування слід проходити повністю. Деякі ліки рекомендовано зберігати в холодильнику, якщо знехтувати цим, то медикаменти можуть зіпсуватися. Перед застосуванням рекомендується уважно прочитати інструкцію. Самолікування – не найкращий вихід. Приймаючи великі дози ліків для найкращого результату, можна пошкодити слизову оболонку ШКТ, спровокувати кишкові кровотечі або алергічні реакції. Не можна користуватися зовнішніми засобами з простроченим терміном дії. Ефекту від натирань не відчуєте. Може з'явитися сверблячка, а також почервоніння на шкірі. Цих ускладнень можна уникнути, якщо звернутися до кваліфікованих лікарів. Тільки перевірені фахівці допоможуть впоратися з болем та захистять суглоби від подальших руйнувань.

Ефективність та безпека знеболюючих препаратів

Медикаментозна терапія може повністю позбавити людину хворобливості суглобів. Для цього розроблені десятки ліків, здатних впоратися з цією недугою. Усі вони результативні, але мають ряд побічних ефектів. Так, нестероїдні протизапальні засоби провокують проблеми зі шлунком, тому паралельно призначають препарати, що знижують вироблення соляної кислоти в ШКТ. При прийомі таблетованих форм можуть виникнути алергічні реакції. Краще про це повідомити лікаря, який замінить засіб на аналогічний за механізмом впливу. Мазі, гелі зазвичай не викликають негативних реакцій, тому їх можна застосовувати в дитячому віці. Якщо все ж таки виникають неприємні відчуття, то рекомендується промити уражену область проточною водою. У нашій інтернет-аптеці в наявності різні препарати при болях у суглобах. Можна придбати як оригінал, так і його аналог за нижчою ціною. Купуйте медикаменти з доставкою у нас. Вся продукція сертифікована. Зв'яжіться з нами або залиште заявку на сайті.

Редакторська група
Оновлено
16.10.2023
Перевірено

Відмова від відповідальності

Інформація розміщена на сайті https://apteka.net.ua/ має, виключно, інформаційний характер. Адміністрація сайту https://apteka.net.ua/ не несе відповідальності за можливі негативні наслідки, що можуть виникнути в результаті ознайомлення  користувача з інформацією розміщеною на сайті.

Послуги, продукти, інформація та інші матеріали на офіційному сайті мережі аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини» та на офіційних сторінках у соціальних мережах  розміщені, виключно, в інформаційних цілях і не повинні сприйматися, як альтернатива консультації лікаря. Мережа аптек «Бажаємо здоров’я» та «Аптека твоєї родини»  не несе відповідальності за будь-які висновки, що були встановлені та прийняті до уваги читачем самостійно на підставі розміщеної інформації.

Встановлення діагнозу та вибір методики лікування здійснюється лише профільним лікарем. Обов’язково, перед застосуванням препарату проконсультуйтеся з лікарем!

Пам’ятайте, самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!

✅ Категорія Кістки, м'язи та суглоби
✅ Кількість препаратів 673
✅ Форма випуску Таблетки, Олія, Гранули, Розчин, Гель, Капсули, Супозиторії, Мазь, Крем, Спрей, Порошок, Супліддя, Суспензія, Краплі, Настойнка, Фіточай, Лінімент, Розмір

Кістки, м'язи та суглоби ціна в аптеці «Бажаємо здоров’я», квітень 2024

Серрата таблетки вкриті оболонкою 10 мг №150 893.4 ₴
Артрокол розчин для ін'єкцій 100 мг/2 мл ампули 2 мл №5 188.1 ₴