- Аптека Бажаємо Здоров'я
- Відгуки
Відгуки
16 квітень 2025
Замовлення: №13736638
Доброго дня, можна додати до замовлення Німесил порошок?
15 квітень 2025
Замовлення: №13728764
Дякую!
15 квітень 2025
Замовлення: №13728764
Дякую!
15 квітень 2025
Замовлення: №13727503
Все просто
5 квітень 2025
Замовлення: №13611042
Відмінно
5 квітень 2025
Замовлення: №13602238
Дуже швидко зроблено замовлення
2 квітень 2025
Замовлення: №13375195
супер обслуговування
2 квітень 2025
Замовлення: №13375195
супер обслуговування
Олександр
31 березень 2025
Купував сьогодні ліки,обслуговування фармацевтів на вищому рівні,зрозуміють,порекомендують те що дійсно допомагає.Хочу висловити окрему вдячність завідуючій,та дівчатам.Неодноразово звертався за рекомендацією,саме до них!!!
Виталий
29 березень 2025
Замовлення: №13526323
Дякую 👍
27 березень 2025
Замовлення: №13507859
Вдячна за розуміння і допомогу
Ольга
27 березень 2025
Замовлення: №13504494
Помилково заказала
Google відгуки
Таня Берест
24 червень 2026
Приємні дівчата ! Завжди можна отримати гарну консультацію.
Катерина Кушка
23 червень 2026
Дуже приємні і професійні фармацевти, потрібні ліки завжди є і по нормальним цінам))) Але працівникам окреме додаткове дякую!
Ната
23 червень 2026
Гарний асортимент, чудове обслуговування, приємне місце.
Тетяна Стройко
22 червень 2026
Завжди професійно і з бажанням допомогти
Iryna Kariachenko
19 червень 2026
Моя улюблена аптека, завжди швидко обслуговують, підкажуть та допоможуть з вибором, всім рекомендую
Аліна Болобан
19 червень 2026
Все добре, персонал був привітний))
Yuliya
18 червень 2026
Вдячна дівчині-фармацевту за культуру обслуговування, компетентність та чуйність. 18.06.2026р.
Ирина Образцова
18 червень 2026
З сином прийшли до аптеки, бо в нього почався сильний кашель після садка. Фармацевт розпитала про температуру та інші симптоми, потім запропонувала сироп і чітко пояснила, скільки давати залежно від віку. Ще спитала про можливу алергію. Взяли те, що порадила. Вдома син спокійніше заспокоївся.
Irina Petrenko
16 червень 2026
Доброго дня!
Дякую персоналу аптеки «Бажаємо здоровʼя»за адресою Чорних Запорожців , 21 за приємне обслуговування!
Сергей Резников
16 червень 2026
Все добре. Замовив, одержав.
Танечка Чикаева
15 червень 2026
Уважительные и внимательные фармацевты.Дадут совет и все обьяснят.
Марія Грушецька
15 червень 2026
Дякуємо за чудове обслуговування.