- Аптека Бажаємо Здоров'я
- Відгуки
Відгуки
20 лютий 2025
Замовлення: №12988983
Завжди прекрасне обслуговування та високий професіоналізм.
Юля
19 лютий 2025
Замовлення: №12964863
Зручно й швидко
17 лютий 2025
Замовлення: №12938212
Дякую за замовлення. Приємна нижча ціна. І дуже вразило доброзичливість та компетентність провізора Людмили.
Елена Марчук
16 лютий 2025
Замовлення: №12919077
Дякую
сергей
16 лютий 2025
Замовлення: №12913128
Хорошая работа провизора!
15 лютий 2025
Замовлення: №12905821
дякую
Володимир
15 лютий 2025
Дякую працівникам Олександрівської аптеки за професіоналізм та відношенням до "пацієнтів". Висококваліфікована консультація, терплячість, підбір ліків та нормальне ставлення з посмішкою на відміну від іших аптек. Для конкурентів, які це читатимуть, не потрібно червоних доріжок, просто ЦЯ АПТЕКА, це те місце куди хочеться іти в першу чергу (коли змушує хвороба). Дякую за працю!!!
Сергей Косарев
14 лютий 2025
Замовлення: №12895103
Можливо залишити на 17.02 до шостої години
12 лютий 2025
Замовлення: №12848256
Все прийшло дуже швидко і гарно запаковано.Дякую!
Коломиец Олег Николаевич
12 лютий 2025
Замовлення: №12845652
👍
12 лютий 2025
Замовлення: №12850113
дякую
Тест Тестенко
11 лютий 2025
Замовлення: №12835800
Тест
Google відгуки
Таня Берест
24 червень 2026
Приємні дівчата ! Завжди можна отримати гарну консультацію.
Катерина Кушка
23 червень 2026
Дуже приємні і професійні фармацевти, потрібні ліки завжди є і по нормальним цінам))) Але працівникам окреме додаткове дякую!
Ната
23 червень 2026
Гарний асортимент, чудове обслуговування, приємне місце.
Тетяна Стройко
22 червень 2026
Завжди професійно і з бажанням допомогти
Iryna Kariachenko
19 червень 2026
Моя улюблена аптека, завжди швидко обслуговують, підкажуть та допоможуть з вибором, всім рекомендую
Аліна Болобан
19 червень 2026
Все добре, персонал був привітний))
Yuliya
18 червень 2026
Вдячна дівчині-фармацевту за культуру обслуговування, компетентність та чуйність. 18.06.2026р.
Ирина Образцова
18 червень 2026
З сином прийшли до аптеки, бо в нього почався сильний кашель після садка. Фармацевт розпитала про температуру та інші симптоми, потім запропонувала сироп і чітко пояснила, скільки давати залежно від віку. Ще спитала про можливу алергію. Взяли те, що порадила. Вдома син спокійніше заспокоївся.
Irina Petrenko
16 червень 2026
Доброго дня!
Дякую персоналу аптеки «Бажаємо здоровʼя»за адресою Чорних Запорожців , 21 за приємне обслуговування!
Сергей Резников
16 червень 2026
Все добре. Замовив, одержав.
Танечка Чикаева
15 червень 2026
Уважительные и внимательные фармацевты.Дадут совет и все обьяснят.
Марія Грушецька
15 червень 2026
Дякуємо за чудове обслуговування.