- Аптека Бажаємо Здоров'я
- Відгуки
Відгуки
4 лютий 2025
Замовлення: №12729369
дякую
Мирослав
4 лютий 2025
Замовлення: №12720870
Дякую дуже швидко.
Тетяна
3 лютий 2025
Замовлення: №12702102
Дуже зручно замовляти. СМСка приходить швидко. Замовлення формують також швидко
3 лютий 2025
Замовлення: №12697823
Чудова аптека, ввічливий персонал, швидке обслуговування.
3 лютий 2025
Замовлення: №12697472
задоволен
Анна Гудкова
2 лютий 2025
Замовлення: №12690063
Дякую, все чудово!
2 лютий 2025
Замовлення: №12688650
Дуже зручно робити замовлення на ліки і ціни нижчі !
Дякую!
Дякую!
АННА
31 січень 2025
Замовлення: №12654802
дякую за розуминня
30 січень 2025
Хочу поділитися своїм враженням від професіоналізму фармацевтів та завідуючої аптеки #31. Всі спеціалісти на своєму місці. Дуже грамотні рекомендації та індивідуальний підхід до кожної людини. Будь-яке питання вирішується на місці. Рекомендую
Неонілія
30 січень 2025
Щира подяка, Луцан Юлії, асистенту фермацевта мережі аптек "Бажаємо здоров’я" (Троя фарм аптека 20)
Дарія
28 січень 2025
Дякую за професійне і гарне обслуговування. Дуже гарна аптека! Бажаю успіхів!!!
Таня
28 січень 2025
Замовлення: №12608003
все супер
Google відгуки
Таня Берест
24 червень 2026
Приємні дівчата ! Завжди можна отримати гарну консультацію.
Катерина Кушка
23 червень 2026
Дуже приємні і професійні фармацевти, потрібні ліки завжди є і по нормальним цінам))) Але працівникам окреме додаткове дякую!
Ната
23 червень 2026
Гарний асортимент, чудове обслуговування, приємне місце.
Тетяна Стройко
22 червень 2026
Завжди професійно і з бажанням допомогти
Iryna Kariachenko
19 червень 2026
Моя улюблена аптека, завжди швидко обслуговують, підкажуть та допоможуть з вибором, всім рекомендую
Аліна Болобан
19 червень 2026
Все добре, персонал був привітний))
Yuliya
18 червень 2026
Вдячна дівчині-фармацевту за культуру обслуговування, компетентність та чуйність. 18.06.2026р.
Ирина Образцова
18 червень 2026
З сином прийшли до аптеки, бо в нього почався сильний кашель після садка. Фармацевт розпитала про температуру та інші симптоми, потім запропонувала сироп і чітко пояснила, скільки давати залежно від віку. Ще спитала про можливу алергію. Взяли те, що порадила. Вдома син спокійніше заспокоївся.
Irina Petrenko
16 червень 2026
Доброго дня!
Дякую персоналу аптеки «Бажаємо здоровʼя»за адресою Чорних Запорожців , 21 за приємне обслуговування!
Сергей Резников
16 червень 2026
Все добре. Замовив, одержав.
Танечка Чикаева
15 червень 2026
Уважительные и внимательные фармацевты.Дадут совет и все обьяснят.
Марія Грушецька
15 червень 2026
Дякуємо за чудове обслуговування.