19 грудень 2024
Замовлення: №12033115
Дякую за увагу до потреб клієнта. Заберу завтра до 12.00. Маріна.
19 грудень 2024
Замовлення: №12020056
швидко та гарно обслуговують, дякую
18 грудень 2024
Замовлення: №12017197
дякую
18 грудень 2024
Замовлення: №12011731
Дякую
18 грудень 2024
Замовлення: №12011731
Дякую
17 грудень 2024
Замовлення: №11991169
Ок
17 грудень 2024
Замовлення: №11987637
Дякую за оперативність і зручність. через декілька годин заберу у вашій аптеці Судокрем і оплачу.
16 грудень 2024
Замовлення: №11973454
Все є і хороші ціни
15 грудень 2024
Замовлення: №11949499
Дякую за оперативність
13 грудень 2024
Замовлення: №11928248
Дякую за гарне обслуговування.
11 грудень 2024
Замовлення: №11895654
Чудове обслуговування. Швидко та приємно!
11 грудень 2024
Замовлення: №11893512
Супер
Google відгуки
Відгуки — Фото 31
Таня Берест
24 червень 2026
Приємні дівчата ! Завжди можна отримати гарну консультацію.
Відгуки — Фото 32
Катерина Кушка
23 червень 2026
Дуже приємні і професійні фармацевти, потрібні ліки завжди є і по нормальним цінам))) Але працівникам окреме додаткове дякую!
Відгуки — Фото 33
Ната
23 червень 2026
Гарний асортимент, чудове обслуговування, приємне місце.
Відгуки — Фото 34
Тетяна Стройко
22 червень 2026
Завжди професійно і з бажанням допомогти
Відгуки — Фото 35
Iryna Kariachenko
19 червень 2026
Моя улюблена аптека, завжди швидко обслуговують, підкажуть та допоможуть з вибором, всім рекомендую
Відгуки — Фото 36
Аліна Болобан
19 червень 2026
Все добре, персонал був привітний))
Відгуки — Фото 37
Yuliya
18 червень 2026
Вдячна дівчині-фармацевту за культуру обслуговування, компетентність та чуйність. 18.06.2026р.
Відгуки — Фото 38
Ирина Образцова
18 червень 2026
З сином прийшли до аптеки, бо в нього почався сильний кашель після садка. Фармацевт розпитала про температуру та інші симптоми, потім запропонувала сироп і чітко пояснила, скільки давати залежно від віку. Ще спитала про можливу алергію. Взяли те, що порадила. Вдома син спокійніше заспокоївся.
Відгуки — Фото 39
Irina Petrenko
16 червень 2026
Доброго дня! Дякую персоналу аптеки «Бажаємо здоровʼя»за адресою Чорних Запорожців , 21 за приємне обслуговування!
Відгуки — Фото 40
Сергей Резников
16 червень 2026
Все добре. Замовив, одержав.
Відгуки — Фото 41
Танечка Чикаева
15 червень 2026
Уважительные и внимательные фармацевты.Дадут совет и все обьяснят.
Відгуки — Фото 42
Марія Грушецька
15 червень 2026
Дякуємо за чудове обслуговування.